SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 16 grudnia 2016

W najbliższą niedzielę 18 grudnia w Szczecinie zostanie przeprowadzona akcja promująca CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

W najbliższą niedzielę 18 grudnia w Szczecinie zostanie przeprowadzona akcja promująca CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Akcja wpisana jest w Targi Świąteczne organizowane w Azoty Arena w Szczecinie (hala meczów grupy B z udziałem reprezentacji Włoch, Niemiec, Czech i Słowacji) .

Święty Mikołaj, elfy, kolędy na żywo, największe w mieście lodowisko to jedne z wielu atrakcji, które będą towarzyszyć imprezie.

Szczegóły: http://www.azotyarena.pl/artykul/targi-swiateczne-w-azoty-arenie

Polski Związek Piłki Siatkowej – organizator EUROVOLLEY POLAND 2017 przygotował między innymi  specjalne stoisko promujące EUROVOLLEY POLAND 2017, a szczególnie jego szczecińską część, konkursy wraz z nagrodami dla wizytujących oraz bogatą prezentację Miasta Szczecina – Gospodarza EUROVOLLEY POLAND 2017.

Podczas spotkania w Azoty Arenie będziemy informować między innymi o:

- biletach (dostępnych na eBilet.pl pod linkiem https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/ oraz poprzez oficjalna stronę turnieju: eurovolley2017.com w zakładce „KUP BILET”) i możliwości zakupienia już biletów na półfinały i finał do Krakowa,

- harmonogramie turnieju,

- drużynach uczestniczących w EUROVOLLEY POLAND 2017 a szczególnie grających w Szczecinie.

Informacje będą przekazywane nie tylko przy stoisku, ale również ze sceny.

Na kibiców czekają także liczne upominki, takie jak: świąteczne zawieszki na choinkę, kubki, notesiki, selfie sticki, magnetyczne zakładki do książki, piłki, krówki  i inne.

Mamy również nagrodę specjalną - do wygrania jest podwójne zaproszenie na wszystkie mecze organizowane w Szczecinie.

Stoisko Miasta będzie ustawione w ciągu komunikacyjnym tuż na wejściu do hali.

Imprezę poprowadzi Marcin Prus – znakomity przed laty reprezentant Polski, któremu towarzyszyć będą cheerleaderki.

Szczecin – niedziela 18 grudnia Azoty Arena – polecamy!