SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Samsung/JU, 15 sierpnia 2014

Firma Samsung została partnerem technologicznym pierwszych w historii mistrzostw świata w piłce siatkowej rozgrywanych w Polsce. GALAXY Tab S jest oficjalnym produktem mistrzostw.

Firma Samsung została partnerem technologicznym pierwszych w historii mistrzostw świata w piłce siatkowej rozgrywanych w Polsce. GALAXY Tab S jest oficjalnym produktem mistrzostw.

Za technologiczne wsparcie sportowego święta odbywającego się na przełomie sierpnia i września będzie odpowiadać światowy lider elektroniki użytkowej i wysokich technologii, firma Samsung. W ramach partnerstwa firma będzie dbała o to, aby kibice, uczestnicy, sportowcy i działacze mogli poznać i korzystać z najnowszy urządzeń i technologii.

Organizatorzy wyposażą na czas Mistrzostw sportowców w oficjalne produkty firmy Samsung – tablety GALAXY Tab S – zaprojektowane z myślą o nowoczesnej rozrywce. Model wyróżnia się najlepszym na rynku ekranem Super AMOLED zapewniającym niezwykłą jakość wyświetlanych treści i obrazów. Urządzenia są idealnie dostosowane do korzystania z aplikacji, przeglądania czasopism czy odtwarzania filmów. Ośmiu najlepszych zawodników imprezy zostanie dodatkowo nagrodzonych tabletami GALAXY Tab S.

Współpraca firmy Samsung, Partnera Technologicznego Mistrzostw, z operatorem sieci Plus, który jest Generalnym Sponsorem Mistrzostw, oraz z organizatorami FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, daje wszystkim Kibicom świetną okazję do połączenia sportowych emocji oraz doświadczenia najlepszych dostępnych technologii. Na stadionach Samsung zbuduje specjalne strefy, w których każdy będzie mógł przekonać się, jak nowe technologie zmieniają nasze życie. W okresie trwania Mistrzostw każdy, kto kupi GALAXY Tab S w sieci sprzedaży Plus, dostanie prezent w postaci sportowej torby. Klienci kupujący smartfony otrzymają piłki do siatkówki.

Mistrzostwa Świata w siatkówce to ogromne przedsięwzięcie, również technologiczne, tym bardziej jesteśmy dumni, że Samsung będzie wspierał to wydarzenie, poprzez dostarczanie naszych najlepszych produktów. Cieszymy się, że miłośnicy siatkówki i najlepsi na świecie sportowcy będą korzystać z urządzeń Samsung, które z pewnością znajdą zastosowanie podczas rozgrywek - mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

18. edycja międzynarodowego turnieju siatkarskiego odbędzie się w okresie od 30 sierpnia do 21 września. Będą to pierwsze w historii mistrzostwa w piłce siatkowej, których gospodarzem będzie Polska. Organizatorem tego sportowego wydarzenia jest Polski Związek Piłki Siatkowej, wspierany przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej.