SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Autor/Źródło: Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowe, 31 maja 2017

1 czerwca w Krakowie prezentacja polskiej maskotki EUROVOLLEY POLAND 2017

W najbliższy czwartek, 1 czerwca o 11:00 w Krakowie odbędzie się premierowa prezentacja polskiej maskotki CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017.

Po raz pierwszy zobaczymy maskotkę podczas zorganizowanych w tak zwanej nowej hali TS Wisła Kraków przy ul. Reymonta 22 Mini Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej dla drużyn szkolnych i amatorskich, promujących tegoroczny EUROVOLLEY.

W tym dniu niezwykle dynamiczna maskotka pojawi się także w centrum Krakowa – na Rynku Głównym i w jego okolicach.

Uroczystą prezentację maskotki w hali Wisły poprzedzi briefing prasowy z udziałem Katarzyny Król –Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Sportu, Jacka Sęka – Wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Krzysztofa Kowala – Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz Ambasadorów EUROVOLLEY Poland 2017 w Krakowie: Józefy Ledwig, Elżbiety Porzec-Nowak,  Magdaleny Śliwy, Wacława Golca, Krzysztofa Ignaczaka i Grzegorza Wagnera.

Nie zabraknie również animacji i innych atrakcji dla uczestników czwartkowego wydarzenia.

CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017 zostaną rozegrane od 24 sierpnia do 3 września.

TAURON Arena Kraków będzie miejscem aż 14 z 36 meczów – 6 w fazie grupowej i 8 w fazie pucharowej, z WIELKIM FINAŁEM włącznie!

Bilety na CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017: https://www.ebilet.pl/sport/pilka-siatkowa/siatkowka/

Autor/Źródło: Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej