SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Filip Grądek,Katarzyna Porębska, fot. cetniewo.cos.pl, 27 października 2018

W Cetniewie o siatkówce młodzieżowej

Od niedzieli w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbywać się będzie III edycja Kongresu Polskiej Siatkówki Młodzieżowej.

W organizowanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej wydarzeniu udział weźmie ponad 100 uczestników, na co dzień związanych z siatkówką młodzieżową. - Cieszymy się bardzo, że Kongres Siatkówki Młodzieżowej odbędzie się już po raz trzeci - mówił Tomasz Paluch, Członek Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Przewodniczący Wydziału ds. Młodzieży PZPS. - Przez kilka dni będziemy rozmawiać o szeroko pojętej siatkówce młodzieżowej halowej oraz siatkówce plażowej.

Na uczestników czeka kilkanaście wykładów o dotyczących nie tylko przepisów, szkolenia, organizacji rozgrywek, pracy trenerów ale także, m.in. metod pozyskiwania sponsorów. Po raz kolejny Kongres będzie też okazją do wymiany cennych doświadczeń. - Zamierzamy poruszyć tematy dotyczące regulaminu rozgrywek młodzieżowych, zmiany barw klubowych, a także kwestie związane z naborem do Szkół Mistrzostwa Sportowego w Spale i Szczyrku oraz wiele innych. Będziemy rozmawiać o turniejach młodzieżowych, w tym o Turnieju Kinder+Sport - dodał Tomasz Paluch.

Kongres potrwa do wtorku 30 października.