SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 19 maja 2012

Zakończyły się eliminacje grupowe XVII Mistrzostw Polski Old Boy'ów. Zawody rozgrywane są w pięciu kategoriach wiekowych.

ELIMINACJE:

Kategoria 35+

Grupa A:
Ro Lex Kędzierzyn-Koźle – Professional Orange Warszawa 1:2 (20:25, 25:16, 14:25)
Ro Lex Kędzierzyn-Koźle – KS Orzeł Międzyrzec 2:1 (17:25, 28:26, 15:10)
Professional Orange Warszawa – KS Orzeł Międzyrzec 0:2 (23:25, 16:25

Klasyfikacja końcowa:
1.KS Orzeł Międzyrzec
2.Ro Lex Kędzierzyn-Koźle
3.Professional Orange Warszawa

Grupa B:

Stomatologia Monte Casino – Bank Spółdzielczy 0:2 (20:25, 12:25)
Parys Bud Ostrołęka – Elektryk Nowa Sól 2:0 (25:16, 25:17)
Stomatologia Monte Casino – Parys Bud Ostrołęka 0:2 (12:25, 18:25)
Bank Spółdzielczy – Elektryk Old Boy Nowa Sól 2:0 (25:11, 25:17)
Stomatologia Monte Casino – Elektryk Old Boy Nowa Sól 2:0 (31:29, 25:16)
Bank Spółdzielczy – Parys Bud Ostrołęka 2:0 (25:15, 28:26)

Klasyfikacja końcowa:
1.Bank Spółdzielczy
2.Parys Bud Ostrołęka
3.Stomatologia Monte Casino
4.Elektryk Old Boy Nowa Sól

Kategoria 40+

Grupa A:
Espadon Szczecin – SS Kaman Volley 0:2 (19:25, 17:25)
SS Kaman Volley – Zlomobet SG Sport Wieluń 2:1 (13:25, 25:15, 15:5)
Espadon Szczecin – Zlomobet SG Sport Wieluń 0:2 (10:25, 16:25

Klasyfikacja końcowa:
1.Zlomobet SG Sport Wieluń
2.SS Kaman Volley
3.Espadon Szczecin

Grupa B:
Siatkarz Turek – XXL Warszawa 0:2 (9:25, 13:25)
Siatkarz Turek – ZEG Gryfice 0:2 (19:25, 19:25)
XXL Warszawa – ZEG Gryfice 2:1 (23:25, 25:15, 15:6)

Klasyfikacja końcowa:
1.XXL Warszawa
2.ZEG Gryfice    
3.Siatkarz Turek

Grupa C:
TSS Nowa Rega – XXL Wrocław 2:0 (25:14, 25:14)
XXL Wrocław – REST Rzeszów 0:2 (19:25, 22:25)
TSS Nowa Rega – REST Rzeszów 0:2 (18:25, 17:25)

Klasyfikacja końcowa:
1.REST Rzeszów
2.TSS Nowa Rega
3.XXL Wrocław

Kategoria 45 +

Grupa A
Płomień Milowice – Siatkarz Turek 2:0 (25:14, 25:11)
Aquarius Old Boy Szczecin – KRD Wrocław 0:2 (15:25, 11:25)
Płomień Milowice – Aquarius Old Boy Szczecin 2:0 (25:16, 25:19)
Siatkarz Turek – KRD Wrocław 0:2 (13:25, 12:25)
Płomień Milowice – KRD Wrocław 0:2 (16:25, 14:25)
Siatkarz Turek – Aquarius Old Boy Szczecin 1:2 (15:25, 27:25, 10:15)

Klasyfikacja koncowa:
1.KRD Wrocław
2.Płomien Milowice
3.Aquarius Old Boy Szczecin
4.Siatkarz Turek

Grupa B

Zuo Clean City Międzychód – Elektrownia Łaziska 0:2 (16:25, 19:25)
Bank Spółdzielczy – Bałtycki Bank Spółdzielczy 2:0 (25:15, 25:13)
Zuo Clean City Międzychód – Bank Spółdzielczy 0:2 (10:25, 23:25)
Elektrownia Łaziska – Bałtycki Bank Spółdzielczy 2:1 (21:25, 25:19, 15:9)
Zuo Clean City Międzychód – Bałtycki Bank Spółdzielczy 0:2 (8:25, 13:25)
Elektrownia Łaziska – Bank Spółdzielczy 0:2 (15:25, 21:25)

Klasyfikacja końcowa:
1.Bank Spółdzielczy
2.Elektrownia Łaziska
3. Bałtycki Bank Spółdzielczy
4.Zuo Clean City Międzychód

Kategoria 50+

Grupa A:
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój – MVB SGS Szczecin Goleniów 2:0 (25:19, 26:24)
KSK Kołczygłowy – Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój 0:2 (25:27, 17:25)
KSK Kołczygłowy – MVB SGS Szczecin Goleniów 0:2 (17:25, 18:25)

Klasyfikacja końcowa:
1.Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2.MVB SGS Szczecin Goleniów
3.KSK Kołczygłowy

Grupa B:
Hotel Aleksandra Pobiedziska – Mirko Bolesławiec 2:1 (22:25, 25:17, 15:5)
MOSiR Cieszyn – Hotel Aleksandra Pobiedziska 2:1 (25:18, 23:25, 15:10)
MOSiR Cieszyn – Mirko Bolesławiec 2:0 (25:20, 25:9)

Klasyfikacja końcowa:
1.MOSiR Cieszyn
2.Hotel Aleksandra Pobiedziska
3.Mirko Bolesławiec

Grupa C:
Verano Kołobrzeg – Esculap Wieluń 2:0 (25:16, 25:10)
TSW-90 Zielona Góra – Verano Kołobrzeg 2:0 (25:23, 25:20)
TSW-90 Zielona Góra – Esculap Wieluń 2:0 (25:9, 25:18)

Klasyfikacja końcowa:
1.TSW-90 Zielona Góra
2.Verano Kołobrzeg
3.Esculap Wieluń

Grupa D:
Sport Partner Nowy Sącz – Old Stars Nałęczów 2:0 (25:17, 25:13)
Baszta Strzelce Krajeńskie – Sport Partner Nowy Sącz 0:2 (6:25, 14:25)
Baszta Strzelce Krajeńskie – Old Stars Nałęczów 0:2 (11:25, 19:25)

Klasyfikacja końcowa:
1.Sport Partner Nowy Sącz
2.Old Stars Nałęczów
3.Baszta Strzelce Krajeńskie

Kategoria 55+

Grupa A:
Old Stars Nałęczów – Orlen Płock 2:0 (25:20, 25:21)
Kaziki Siemyśl – MCKiS Jaworzno 1:2 (23:25, 25:17, 8:15)
Old Stars Nałęczów – Kaziki Siemyśl 0:2 (18:25, 10:25)
Orlen Płock – MCKiS Jaworzno 0:2 (11:25, 19:25)
Old Stars Nałęczów – MCKiS Jaworzno 0:2 (12:25, 14:25)
Orlen Płock – Kaziki Siemyśl 0:2 (14:25, 11:25)

Klasyfikacja końcowa:
1.MCKiS Jaworzno
2.Kaziki Siemyśl
3.Old Stars Nałęczów
4. Orlen Płock

Grupa B:
XXL Volley Wrocław – Professional Warszawa 0:2 (20:25, 18:25)
Tornado Koszalin – Baltic Home Świnoujście 1:2 (25:18, 19:25, 11:15)
XXL Volley Warszawa – Tornado Koszalin 2:0 (25:18, 25:18)
Professional Warszawa – Baltic Home Świnoujście 2:0 (25:20, 25:10)
XXL Volley Warszawa – Baltic Home Świnoujście 2:0 (25:17, 25:19)
Professional Warszawa – Tornado Koszalin 2:0 (25:12, 25:14)

Klasyfikacja końcowa:
1.Professional Warszawa
2.XXL Volley Wrocław
3.Baltic Home Świnoujście
4.Tornado Koszalin

  • 0
  • 0
  • 3
  • 1
  • 1