SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

11 stycznia 2021

Kadra Polski U16 zakończyła zgrupowanie

W dniu 9 stycznia 2021 r. zakończyło się zgrupowanie kadry dziewcząt U-16, zorganizowane na obiektach COS OPO Giżycko w ramach przygotowań do zbliżającego się turnieju EEVZA.

Podczas zgrupowania zostały przeprowadzone treningi taktyczno - techniczne oraz zajęcia motoryczne. Po trudach treningu kadrowiczki regenerowały się w gabinetach odnowy biologicznej.

W ramach przygotowań kadrowiczki rozegrały mecz sparingowy z zespołem UKS Chemik Olsztyn, który zakończył się wynikiem 3:2. Spotkanie posłuży w przyszłości jako materiał do analizy gry poszczególnych zawodniczek.

Spotkanie odbyło się w Dobrym Mieście, dzięki uprzejmości dyrektora Zespołu Szkół Andrzeja Wonia oraz koordynatora wojewódzkiego projektu SOS Mieczysława Korzeniewskiego.

Podczas zgrupowania pracę na treningach obserwował dyrektor Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego SMS Szczyrk: Grzegorz Wagner.

Reprezentacja Polski U16 przygotowuje się do Mistrzostw Europy Wschodniej, które odbędą się na Łotwie. Zawody mają zostać przeprowadzone do 14 marca 2021 roku.

Reprezentacje Polski wspierają: Ministerstwo Sportu, PKN ORLEN, operator sieci Plus.

 Polską Siatkówkę wspierają

 

  • 10
  • 0
  • 18
  • 0
  • 0