SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Anna Daniluk, foto: Urszula Wasilewska, 23 września 2020

Zagraliśmy o Puchar Prezesa!

Na Monta Beach Volley Club odbył się III Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar PZPS oraz Piknik Siatkarski z partnerami Polskiej Siatkówki. Rywalizacja na dobrym sportowym poziomie przeplatała się ze świetną zabawą!

O złote medale III Turnieju Siatkówki Plażowej walczyło łącznie 15 par. Polski Związek Piłki Siatkowej desygnował do gry 6 duetów (wzbogaconych w dwu przypadkach „transferami” z drużyn sponsorów), PKN ORLEN wytypował 3 pary, firma Polkomtel – operator sieci PLUS – 1 ekipę, Blachy Pruszyński – 2 zespoły, natomiast Polska Liga Siatkówki, RedBull oraz Jurajska zgłosiły po jednej drużynie. Zawody odbywały na dwóch boiskach kompleksu Monta Beach Volley Club, a rozgrywki sędziowali Jacek Sęk – Wiceprezes PZPS i Sekretarz Generalny oraz Róża Wachowska – specjalista ds. rozgrywek.

Zwycięzcami turnieju zostali Bartosz Więckowski i Kamil Wachul (PKN ORLEN). Drugie miejsce zajęli Katarzyna Bizukojć (PZPS) i Kacper Czebatul (Adidas), a na ostatnim stopniu podium uplasowali się Arek i Patryk Jóźwiak (PKN ORLEN).

Po zakończeniu rozgrywek wręczone zostały podziękowania dla sponsorów Polskiej Siatkówki -  Dziękujemy, że jesteście z nami! Bez Was nasza dyscyplina nie byłaby taka sama. Dobrze, że w zamian za Wasze wsparcie możemy dawać Wam radość i odwdzięczać się kolejnymi medalami największych imprez – powiedział Jacek Kasprzyk, prezes PZPS. Ostatnim punktem programu był uroczysty i niezwykle pomysłowy tort.

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną zabawę i niesamowitą atmosferę. Wierzymy, że powtórzymy je w przyszłym roku podczas kolejnego turnieju o Puchar PZPS.

 Polską Siatkówkę wspierają

  • 5
  • 2
  • 29
  • 0
  • 0