SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Dział Komunikacji Korporacyjnej Polkomtel Sp. z o.o./ fot. Piotr Sumara, Adrian Sawko, 14 czerwca 2019

Znów 15% zniżki dla klientów Plusa na bilety na mecze siatkówki!

Po raz kolejny Plus przygotował dla swoich klientów specjalne promocje, dzięki którym mogą otrzymać 15% rabatu na bilety na mecze siatkarskie. Tym razem są to mecze siatkówki plażowej w ramach Beach Volleyball World Tour Warsaw 2019 oraz dwa mecze towarzyskie Polska – Holandia w ramach przygotowań reprezentacji mężczyzn do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

Promocje „Zniżki na mecze siatkówki” to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na wydarzenia siatkarskie z udziałem Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn organizowane w tym roku w naszym kraju przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Tym razem promocje obejmują następujące wydarzenia:

 1. FIVB Beach Volleyball World Tour Warsaw 2019, 12-16.06.2019, Warszawa.
 2. Mecze męskiej siatkarskiej reprezentacji Polski z Holandią, 27-28.07.2019, Opole.

FIVB Beach Volleyball World Tour Warsaw 2019 to najważniejsze wydarzenie w siatkówce plażowej w Polsce. W tym wysoko notowanym, czterogwiazdkowym turnieju wezmą udział najlepsze siatkarki i najlepsi siatkarze plażowi na świecie. Odbędzie się on w dniach 12-16 czerwca na terenie Monta Beach Volley Club, a jego partnerem jest operator sieci Plus, który zaprasza wszystkich chętnych do specjalnej strefy przygotowanej we współpracy z firmą Xiaomi. Przewidziano w niej możliwość poznania najnowszych produktów Xiaomi, a także różne atrakcje i aktywności zarówno dla dzieci jak i dorosłych  Strefa będzie dostępna w dniach 14-16 czerwca i mogą z niej skorzystać całe rodziny.

Mecze męskiej siatkarskiej reprezentacji Polski w Opolu, choć są spotkaniami towarzyskimi to o wielkiej wadze. To kolejny element przygotowań do najważniejszej imprezy sezonu – Interkontynentalnego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 9-11 sierpnia, w którym obok naszej drużyny narodowej wystąpią Francja, Słowenia i Tunezja. W dniach 27-28 lipca Polacy zmierzą się dwukrotnie z reprezentacją Holandii, a spotkania zostaną rozegrane w Stegu Arenie w Opolu.

Zakupu biletów na oba wydarzenia można już od dziś dokonać na platformie biletowej www.ebilet.pl. W promocjach na zniżki na bilety na wymienione wydarzenia mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni Plusa korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix, internet) oraz nowi i obecni użytkownicy ofert na kartę w sieci Plus, którzy doładowali swoje konto za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni).

Zasady promocji:

 • na bilety ze zniżką na World Tour Warsaw 2019:
  • klienci usług głosowych powinni wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści „WORLD TOUR”, natomiast klienci usług internetowych powinni z dowolnego numeru telefonu wysłać na numer 661000080 SMS-a o treści „WORLD TOUR’’ wraz z numerem telefonicznym usługi Internetu.
 • na bilety ze zniżką na mecze towarzyskie w Opolu:
  • klienci usług głosowych powinni wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści „SIATKOWKA OPOLE”, natomiast klienci usług internetowych powinni z dowolnego numeru telefonu wysłać na numer 661001230 SMS-a o treści „SIATKOWKA OPOLE’’ wraz z numerem telefonicznym usługi Internetu.
 • po weryfikacji, czy klient ma usługi w Plusie, wysyłany będzie zwrotny SMS z kodem rabatowym,
 • otrzymany kod należy wpisać na stronie ebilet.pl podczas zakupu biletu z 15% rabatem,
 • jeden klient, bez względu na liczbę posiadanych usług w sieci Plus, może otrzymać jeden kod upoważniający do zakupu do 10 biletów.
 • bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli.

Partnerem wszystkich promocji „Zniżki na mecze siatkówki” jest Polski Związek Piłki Siatkowej, z którym Plus już od 21 lat współpracuje i wspiera polską siatkówkę. To czas wielu sukcesów w tej dyscyplinie sportowej, bowiem w tym okresie wszystkie Reprezentacje Polski mężczyzn i kobiet (seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 47 medali: 22 złote, 12 srebrnych i 13 brązowych. Z udziałem Plusa, jako sponsora, odbywały się w Polsce największe siatkarskie turnieje: cztery Finały Ligii światowej, Mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn oraz Mistrzostwa Świata mężczyzn.

Wszystkie informacje dotyczące promocji „Zniżki na mecze siatkówki” są dostępne na specjalnie stworzonej stronie www.plus.pl/siatkowka oraz w regulaminach promocji na poszczególne rozgrywki.

 • 10
 • 0
 • 32
 • 0
 • 0