SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Informacja prasowa, EA, 10 grudnia 2020

II liga siatkarzy: Legia Warszawa podejmie spalską młodzież

Niepokonana w tym sezonie Legia Warszawa podejmie zespół SMS PZPS Spała II w meczu 11. kolejki grupy II, rozgrywek II ligi mężczyzn.

SMS PZPS w rozgrywkach II-ligi posiada dwa zespoły. Oznaczony numerem I gra w grupie łódzkiej, a oznaczony numerem II występuje w grupie 2. wspólnie z siatkarską Legią. Trenerzy SMS-u rotują jednak często składem przez co mecze z SMS-em zawsze dostarczają wielu emocji. Nie inaczej było w pierwszym meczu z Legią, kiedy to w Spale, podopieczni Mateusza Mielnika zwyciężyli dopiero po tie-breaku.

SMS PZPS zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli i z dorobkiem 16 punktów traci do lidera – niepokonanej warszawskiej Legii – 12 punktów. Legia dominuje w grupie II. Po najlepszym starcie ligowych zmagań w historii II-ligowych występów, „Wojskowi” stali się głównym pretendentem do walki o turniej półfinałowy i finałowy, który wyłoni nowych I-ligowców. Ostatnie dwa mecze to wyjazdowe potyczki na zawsze trudnym terenie w Olsztynie i Augustowie. Tam Legia nie straciła ani jednego seta, wywożąc komplet punktów i zbierając doświadczenie, bo oba mecze były okazją do zmian w składzie.

Sobotni mecz zapowiada się więc niezwykle emocjonująco. Niestety z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne odbędzie się po raz kolejny bez udziału kibiców. Zachęcamy jednak do śledzenia profilu siatkarskiej Legii na Facebooku, bo przygotowana będzie transmisja live. Początek meczu o godz. 18:00 OSiR Mokotów, ul. Niegocińska 2a

19941c

  • 1
  • 1
  • 13
  • 0
  • 0