SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, Anna Daniluk fot. Emilia Rybińska, 22 lutego 2019

Ćwierćfinały MP Juniorek - dzień 2

W ośmiu miastach w Polsce trwają ćwierćfinały mistrzostw Polski juniorek. Zespoły, które awansują do półfinałów poznamy w niedzielę.

Poniżej prezentujemy wyniki dwóch pierwszych dni 1/4 MP juniorek:

Grupa I - Łódź

czwartek:

Budowlani Łódź - SPS Zbąszynek 3:0 (25:16, 25:11, 25:14)

SPS Volley Piła - NTSK Nysa 3:0 (25:7, 25:7, 25:4)

piątek:

SPS Zbąszynek vs TS Wisła Kraków 3:2 (16:25, 25:22, 20:25, 25:16, 15:13)

NTSK Nysa vs MKS V LO Developres Rzeszów 0:3 (21:25, 19:25, 11:25)

Budowlani Łódź vs TS Wisła Kraków 3:0 (25:12, 25:10, 25:22)

SPS Volley Piła vs MKS V LO Developres Rzeszów 3:0 (25:10, 25:15, 25:16)

W podgrupie A na pierwszym miejscu uplasował się zespoół Budowlanych Łódź (4 pkt), tuż za nim SPS Zbąszynek (3 pkt). Na ostatnim miejscu znalazła się TS Wisła Warszawa (2 pkt).

W podgrupie B na pierwszym miejscu znalazła się SPS Volley Piła (4 pkt), a na drugim MKS V LO Developres Rzeszów (3 pkt). Na ostatnim miejscu jest NTSK Nysa (2 pkt). 

Grupa II - Ostróda

czwartek:

SMS Ostróda - MKS SAN PAJDA Jarosław 0:3 (18:25, 10:25, 18:25) 

Tomaszów Mazowiecki - #VolleyWrocław 3:2 (24:26, 22:25, 25:23, 25:18, 15:8)

piątek:

MKS San-Pajda Jarosław - UKS ZSMS Poznań 3:1 (25:22, 23:25, 25:22, 25:18)

MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - MUKS Sparta Warszawa 3:0 (25:15, 25:18, 25:19)

UKS ZSMS Poznań - SMS Ostróda 3:0 (25:11, 25:14, 25:15)

MUKS Sparta Warszawa - #VolleyWrocław 1:3 (25:18, 24:26, 11:25, 24:26)

Grupa III - Oświęcim

czwartek:

Podgrupa A: UKS Setbol Oświęcim – ENEA Energetyk Poznań 0:3 (15:25,25:27, 23:25)

Podgrupa B: LTS Legionovia Legionowo – UKS Lubań 3:0 (25:11, 25:21, 25:22)

piątek:

Grupa IV - Lublin

KS Pałac Bydgoszcz - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (25:23, 15:25, 23:25, 25:19, 15:13)

piątek:

KS AZS-AWF Wrocław - Warmiss Volley Olsztyn 3-2

KS Pałac Bydgoszcz - ŁKS Siatkówka Żeńska 3:0 (25:22, 25:12, 25:21)

Grupa V - Białystok
czwartek
KS BAS Białystok - Gedania Gdańsk 0:3 (10:25, 17:25, 8:25)
MKS S.A. Dąbrowa Górnicza - TKS-T Budowlani Toruń 3:0 (25:11, 26:24, 25:19)

piątek
Gedania Gdańsk - UKS Chemik Olsztyn  3:1 (25:19, 16:25, 25:22, 26:24)
TKST Budowlani X LO Toruń - UKS SMS Warszawa   3:0  (25:21:25:22, 25:19)
UKS Chemik Olsztyn - KS BAS Białystok 3:0 ( 25:22, 25:15, 25:15)

MKS Dąbrowa Górnicza - UKS SMS Warszawa 3:0 ( 25:16, 25:22, 26:24)

Grupa VI - Ostrowiec Świętokrzyski
czwartek
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (18:25 25:23 19:25 22:25)

piątek
BKS Stal Bielsko Biała - UKS Atena Warszawa 2:3 (25:19, 18:25, 25:23, 19:25, 12:15)
UKS Atena Warszawa - SMS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (26:24, 25:22, 25:22)

Elite Volley - MKS Polonia Świdnica 3:0 (25:12, 25:13, 25:8)

Grupa VII - Kędzierzyn-Koźle
czwartek
MMKS Kędzierzyn-Koźle - SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 0:3 (16:25, 16:25, 21:25)
UKS Orzeł Malbork - MUKS ABiS SP 64 Łódź 1:3 (26:28, 25:23, 22:25, 17:25)

piątek
SKS Szóstka TPS Biała Podlaska - TS Stal Śrubiarnia Żywiec   3:0 (28:26, 25:20, 20:18)     
TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:18, 24:26, 25:21, 25:17)

MUKS ABiS SP 64 Łódź    - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:17, 25:8, 25:18)       
MKS MOS Wieliczka - UKS Orzeł Malbork 1:3 (17:25, 25:19, 23:25, 23:25)

Grupa VIII - Nowa Sól
W tej grupie w czwartek nie rozgrywano meczów. 

piątek
UKS Ares Nowa Sól - KPKS Halemba Ruda Śląska       
UKS SMS Szóstka Mielec - APS Rumia 3:0 (25:19, 25:21, 25:10)

W rozgrywkach juniorów w czwartek MOS Wola Warszawa wygrał z UKS Centrum Augustów 3:0 (25:13, 25:19, 25:7). W piątek tak prezentowały się poszczególne wyniki: 

UKS SMS Wybicki Kielce – UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:18, 25:16, 25:13)

RCS Czarni Radom - UKS Centrum Augustów 3:0 (25:13, 25:20, 25:12)

UMKS MOS WOLA Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (25:18, 25:20, 25:12)

W podgrupie A: UKS SMS Wybicki Kielce nazbierał 2 pkt, a UKS Serbinów Biała Podlaska 1 pkt.

W podgrupie B: UMKS MOS WOLA Warszawa ma 4 pkt, RCS Czarni Radom ma 3 pkt, a UKS Centrum Augustów - 2 pkt. 

  • 6
  • 3
  • 122
  • 1
  • 7