SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jarosław Bińczyk Fot. #Volley Wrocław, MKS SMS Kalisz, 27 marca 2022

Półfinały MP juniorek młodszych - dzień III

Zakończyły się półfinały mistrzostw Polski juniorek młodszych. Osiem najlepszych drużyn zagra o medale; wśród nich jest Pałac Bydgoszcz, który nie stracił ani jednego seta.

Grupa I (gospodarz Volley Wrocław)

Wyniki: #Volley Wrocław - GLKS Nadarzyn 2:3 (25:21, 24:26, 25:20, 21:25, 10:15), SMS Solna Wieliczka - ENEA Energetyk Poznań 1:3 (20:25, 27:25, 19:25, 18:25), GLKS Nadarzyn - ENEA Energetyk Poznań 0:3 (11:25, 10:25, 17:25), #Volley Wrocław - SMS Solna Wieliczka 3:0 (31:29, 25:10, 28:26), SMS Solna Wieliczka - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:18, 25:21, 25:15), ENEA Energetyk Poznań - #Volley Wrocław 3:0 (25:11, 25:15, 25:11)

Kolejność: 1. ENEA Energetyk Poznań - 8 pkt. (9:1), 2. #Volley Wrocław - 4 (5:6), 3. SMS Solna Wieliczka  - 4 (4:6), 4. GLKS Nadarzyn - 4 (3:8)

Grupa II (gospodarz Pałac Bydgoszcz)

Wyniki: Pałac Bydgoszcz - UKS Szamotulanin Szamotuły 3:0 (25:15, 25:9, 25:15), SMS Police  - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (23:25, 21:25, 19:25), UKS Szamotulanin Szamotuły – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (15:25, 6:25, 6:25), Pałac  Bydgoszcz - UKS SMS Police 3:0 (25:15, 25:18, 25:10), KS SMS Police - UKS Szamotulanin Szamotuły 3:0 (25:20, 25:10, 25:22), GKS Wieżyca 2011 Stężyca – Pałac Bydgoszcz 0:3 (22:25, 19:25, 14:25).

Kolejność: 1. Pałac Bydgoszcz - 6 (9:0), 2. GKS Wieżyca 2011 Stężyca - 5 (6:3), 3. SMS Police - 4 - (3:6), 4. UKS Szamotulanin Szamotuły - 3 (0:9).

Grupa III (gospodarz MKS Dwójka Zawiercie)

Wyniki: UKS Dwójka Zawiercie - UKS Piątka Turek 3:0 (25:19, 25:17, 25:21), UKS Atena Warszawa - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 3:2 (24:26, 18:25, 26:24, 25:22, 15:12), UKS Piątka Turek - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 1:3 (23:25, 25:22, 16:25, 17:25), UKS Dwójka Zawiercie - UKS Atena Warszawa 3:1 (25:13, 25:10, 19:25, 25:19), UKS Atena Warszawa - UKS Piątka Turek 3:1 (19:25, 25:19, 25:16, 25:17), TS Stal Śrubiarnia Żywiec - UKS Dwójka Zawiercie 3:2 (25:17, 25:18, 18:25, 20:25, 15:7).

Kolejność: 1. UKS Dwójka Zawiercie - 5 (8:4), 2. TS Stal Śrubiarnia Żywiec - 5 (8:6), 3. UKS Atena Warszawa - 5 (7:6), 4. UKS Piątka Turek - 3 (2:9)

Grupa IV (gospodarz MKS SMS Kalisz)

Wyniki: MKS SMS Kalisz - UKS Chemik SMS Olsztyn 3:1 (25:12, 25:12, 20:25, 25:14), LTS Legionovia Legionowo - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:19, 25:23, 25:22), UKS Chemik SMS Olsztyn - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (25:15, 17:25, 10:25, 18:25), MKS SMS Kalisz - LTS Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:10, 25:12), LTS Legionovia Legionowo -  UKS Chemik SMS Olsztyn 3:0 (25:21, 25:22, 25:8), UMKS MOS Wola Warszawa - MKS SMS Kalisz 0:3 (23:25, 22:25, 10:25).

Kolejność: 1. MKS SMS Kalisz - 6 (9:1), 2. LTS Legionovia Legionowo - 5 (6:3), 3. UMKS MOS Wola Warszawa - 4 (3:7), 4. UKS Chemik SMS Olsztyn 3 (2:9)

  • 7
  • 0
  • 13
  • 0
  • 0