SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jarosław Bińczyk Fot. GKS Wieżyca 2011 Stężyca i MKS SMS Kalisz, 13 marca 2022

Ćwierćfinały MP juniorek młodszych - wyniki

Znamy już 16 półfinalistów mistrzostw Polski juniorek młodszych. Faworyci nie zawiedli, choć zdarzyło się kilka niespodzianek, jak choćby awans UKS Piątki Turek. Drużyna MKS-u SMS Kalisz nie straciła w ćwierćfinale ani jednego seta. Oto końcowe wyniki.

Grupa I (gospodarz MOS Wola Warszawa)

WynikiUMKS MOS Wola Warszawa - UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:17, 25:11, 25:9), UKS SMS Wybicki Kielce - MKS Avia Świdnik 3:1, UKS Ares Nowa Sól - UKS Volley 34 Łódź 0:3 (20:25, 18:25, 15:25), MKS Avia Świdnik - GLKS Nadarzyn 1:3 (26:24, 12:25, 11:25, 17:25), UNKS MOS Wola Warszawa - UKS Volley 34 Łódź 3:0 (25:19,25:20, 25:16), UKS MKS Wybicki Kielce - GLKS Nadarzyn 0:3 (18:25, 14:25, 12:25).

Mecz o 5. miejsce: UKS Ares Nowa Sól – MKS Avia Świdnik 0:3 (19:25, 9:25, 22:25)

Finały: UMKS MOS Wola Warszawa – GLKS Nadarzyn 3:0 (25:17, 25:16, 25:14), UKS Volley 34 Łódź – UKS SMS Wybicki Kielce 3:2 (24:26, 27:25, 25:14, 21:25, 15:13), UKS Volley 34 Łódź - GLKS Nadarzyn 2:3 (22:25, 25:22, 25:22, 16:25, 12:15), UMKS MOS Wola Warszawa - UKS SMS Wybicki Kielce 3:0 (25:8, 25:15, 25:8)

Do półfinałów awansowały UMKS MOS Wola Warszawa i GLKS Nadarzyn

Grupa II (gospodarz MKS Dwójka Zawiercie)

Wyniki: MKS Dwójka Zawiercie - ULKS Chobrzany 3:0 (25:13, 25:5, 25:18), UKS Chemik SMS Olsztyn - MLKS Tucholska Europrojekt Tuchola 3:0 (25:14, 25:15, 25:10), ULKS Chobrzany - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 0:3, MLKS Tucholska Europrojekt Tuchola - KS AGH Kraków 2:3 (21:25, 25:17, 25:14, 21:25, 12:15), MKS Dwójka Zawiercie - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:14, 25:21, 25:12), UKS Chemik SMS Olsztyn - KS AGH Kraków 3:0 (25:7, 25:19, 25:15)

Mecz o 5.miejsce: ULKS Chobrzany - MLKS Europrojekt Tuchola 1:3 (25:23, 8:25, 24:26, 21:25)

Finały: MKS Dwójka Zawiercie - AGH Kraków 3:0 (25:20, 25:16, 25:12), UKS Chemik Olsztyn - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3:2 (22:25, 25:19, 18:25, 25:18, 15:6), MKS Dwójka Zawiercie - UKS Chemik Olsztyn 3:0 (25:23, 25:10, 25:18), UKS Gdyńska Akademia Siatkówki - AGH Kraków 3:2 (23:25, 25:21, 23:25, 25:8, 15:12).

Do półfinałów awansowały MKS Dwójka Zawiercie i UKS Chemik Olsztyn

Grupa III (gospodarz MKS SMS Kalisz)

Wyniki: MKS SMS Kalisz - UKS Green Volley Ełk 3:0 (25:9, 25:10, 25:7), ECO UNI Opole - SMS Stal Mielec 3:0 (25:19, 25:21, 25:9), UKS Green Volley Ełk - MUKS Spartakus Lniano 1:3 (19:25, 23:25, 25:21, 15:25), SMS Stal Mielec - UKS Piątka Turek 1:3 (18:25, 20:25, 25:22, 16:25), MKS Kalisz - MUKS Spartakus Lniano 3:0 (25:9, 25:15, 25:8), ECO UNI Opole - UKS Piątka Turek 1:3 (25:27, 25:1617:25, 25:27)

Mecz o 5. miejsce: UKS Green Volley Ełk - SMS Stal Mielec 0:3 (19;25, 12:25, 8:25)

Finały: MKS SMS Kalisz - ECO UNI Opole 3:0 (25:15, 25:6, 25:19), MUKS Spartakus Lniano - UKS Piątka Turek 0:3 (16:25, 24:26, 12:25), MUKS Spartakus Lniano - ECO UNI Opole 0:3 (12:25, 10:25, 20:25), MKS SMS Kalisz - UKS Piątka Turek 3:0 (25:16, 25:22, 25:13).
 
Do półfinałów awansowały MKS SMS Kalisz i UKS Piątka Turek.

Grupa IV (gospodarz ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź)

Wyniki: ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Enea Energetyk Poznań 1:3 (16:25, 25:23, 18:25, 15:25), UKS SMS Police - NTS Nysa 3:0 (25:12, 25:12, 25:3), Enea Energetyk Poznań - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:4, 25:4, 25:10), NTSK Nysa - SMS Ostróda 3:2, ŁKS Siatkówka Żeńska - KSZO SMS Ostrowiec 3:0 (25:8, 25:5, 25:11), UKS SMS Police - SMS Ostróda 3:0 (25:9, 25:10, 25:16).

Mecz o 5. miejsce: KSZO SMSA Ostrowiec Świętokrzyski - SMS Ostróda 3:0 (25:15, 25:13, 25:23)

Finały: Enea Energetyk Poznań - NTS Nysa 3:0 (25:11, 25:12, 25:12), ŁKS Siatkówka Żeńska - UKS SMS Police 0:3 (21:25, 23:25, 14:25), Enea Energetyk Poznań - UKS SMS Police 3:0 (25:18, 25:17, 25:16), ŁKS Siatkówka Żeńska - NTS Nysa 3:0 (25:20, 25:9, 25:19)

Do półfinałów awansowały Enea Energetyk Poznań i UKS SMS Police

Grupa V (gospodarz #Volley Wrocław)

Wyniki: #Volley Wrocław - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:0 (26:24, 25:18, 30:28), TPS Lublin - UKS Lider Konstantynów Łódzki 0:3 (23:25, 23:25, 17:25), SMS Ostrów Łaskovia Łask - SPS Zbąszynek 3:0 (25:12, 25:11, 25:10), UKS Lider Konstantynów Łódzki - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:3 (19:25, 13:25, 17:25), #Volley Wrocław - SPS Zbąszynek 3:0 (25:11, 25:13, 25:7), TPS Lublin - UKS Szamotulanin Szamotuły 3:1 (13:25, 25:21, 25:19, 25:19)
 
Mecz o 5. miejsce: SPS Zbąszynek - TPS Lublin 2:3 (20:25, 25:21, 16:25, 25:21, 13:15) 
 
Finały: #Volley Wrocław - Szamotulanin Szamotuły 3:1 (21:25, 25:18, 25:20, 25:18), SMS Ostrów Łaskovia Łask -   UKS Lider Konstantynów Łódzki 3:1 (21:25, 25:19, 25:19, 25:23), #VolleyWrocław -  UKS Lider Konstantynów Łódzki 3:0 (25:12, 25:10, 25:12), Szamotulanin Szamotuły - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:0 (25:20, 25:19, 28:26).
 
Do półfinałów awansowały #Volley Wrocław i Szamotulanin Szamotuły

Grupa VI (gospodarz SMS Solna Wieliczka)

Wyniki: SMS Solna Wieliczka - MKS IgnerHome Volley Świdnica 3:0 (25:16, 25:19, 25:18), UKS GKS Kożuchów - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 0:3 (10:25, 8:25, 17:25), MKS IgnerHome Volley Świdnica - UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:1 (25:20, 25:14, 25:27, 25:20), TS Stal Śrubiarnia Żywiec - CES Vega MOSiR Stalowa Wola 3:0 (25:17, 25:10, 25:7), SMS Solna Wieliczka - UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:0 (25:18, 25:12, 25:19), UKS GKS Kożuchów - CES Vega MOSiR Stalowa Wola 3:1 (20:25, 25:14, 25:23, 25:23).

Mecz o 5. miejsce: CES Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 0:3

Finały: SMS Solna Wieliczka - UKS SG Kożuchów 3:0, TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MKS IgnerHome Volley Świdnica 3:1 (25:16, 21:25, 25:14, 25:18), MKS IgnerHome Volley Świdnica  - UKS SG Kożuchów 3:1, SMS Solna Wieliczka - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 1:3 (21:25, 25:14, 26:28, 25:27).

Do półfinałów awansowały TS Stal Śrubiarnia Żywiec i SMS Solna Wieliczka

Grupa VII (gospodarz Pałac Bydgoszcz)

Wyniki: Pałac Bydgoszcz- Gedania Gdańsk 3:0 (25:18, 25:12, 25:10), SAS Sejny - MKS MOS Wieliczka 0:3 (12:25, 14:25, 21:25), Gedania Gdańsk - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 2:3 (20:25, 24:26, 26:24, 25:16, 12:15), MKS MOS Wieliczka - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (16:25, 21:25, 8:25), Pałac Bydgoszcz - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0 (25:5, 25:17, 25:17), SAS Sejny - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (7:25, 14:25, 14:25).

Mecz o 5. miejsce: Gedania Gdańsk - SAS Sejny 3:0 (25:18 25:18 25:12)

Finały: Pałac Bydgoszcz - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:10, 25:16, 25:10), LTS Legionovia Legionowo - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0 (25:18, 25:16, 25:23), Pałac Bydgoszcz - LTS Legionovia Legionowo 3:2 (23:25, 14:25, 26:24, 25:13, 25:12), MKS MOS Wieliczka - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:2 (25:22, 25:27, 24:26, 25:20, 15:9).

Do półfinałów awansowały Pałac Bydgoszcz i LTS Legionovia Legionowo

Grupa VIII (gospodarz GKS Wieżyca 2011 Stężyca)

Wyniki: GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS Atena Warszawa 3:2 (25:18, 23:25, 25:21, 25:27, 15:9), MKS V LO Rzeszów - UKS Pomorzanie Szczecin 0:3 (25:23, 25:19, 25:22), UKS Atena Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:13, 25:14, 25:9), UKS Pomorzanie Szczecin - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 18:25, 27:25, 15:25), GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:11, 25:14, 25:22), MKS V LO Rzeszów - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (18:25, 20:25, 25:21, 19:25)

Mecz o 5. miejsce: MKS Dąbrowa Górnicza Siatkówka - MKS V LO Rzeszów 3:0 (25:12, 25:21, 25:20)

Finały: GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS Pomorzanie Szczecin 3:0 (25:19, 25:14, 25:18), UKS Atena Warszawa - BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:13, 25:19), GKS Wieżyca 2011 Stężyca - BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:8, 25:19, 25:17), UKS Pomorzanie Szczecin - UKS Atena Warszawa 3:0 (25:22, 25:13, 25:16).

Do półfinałów awansowały GKS Wieżyca 2011 Stężyca i UKS Atena Warszawa

  • 8
  • 0
  • 9
  • 0
  • 0