SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

KP, fot. SMS PZPS Spała, 4 listopada 2021

TAURON 1. Liga: SMS PZPS Spała - KPS Siedlce 0:3

SMS PZPS Spała przegrał z KPS Siedlce 0:3 (17:25, 16:25, 21:25) w meczu inaugurującym 8. kolejkę TAURON 1. Ligi Mężczyzn. To siódma porażka spalskiej drużyny w rundzie zasadniczej. Siedlczanie natomiast przełamali się po ostatnich dwóch porażkach.

Zespół SMS PZPS nie rozpoczął tego sezonu w dobrym stylu. Podopieczni trenera Michała Bąkiewicza odnieśli dotychczas jedno zwycięstwo. Zostało ono odniesione na początku października. Pokonali wtedy niewiele lepiej dysponowaną ekipę KKS Mickiewicz Kluczbork 3:0, która obecnie zajmuje czternaste miejsce w tabeli. Trzeba podkreślić, że mistrzowie świata U-19 byli trudnym rywalem dla każdego zespołu i tanio skóry nie sprzedają.

W czwartkowy wieczór SMS PZPS do stanu 12:12 grały równo z wyżej notowanym rywalem. Dopiero w połowie partii siedlczanie wyszli na prowadzenie. Jednak gospodarzom nie można było odmówić woli walki.

- Na pewno w drużynie ze Spały jest potencjał, nie brakuje utalentowanych zawodników. Z takimi faworytami jak KPS Siedlce przegrywają, gdyż brakuje jeszcze odpowiednich umiejętności i przede wszystkim doświadczenia. Ale przyszłość jest przed nimi - mówił na antenie Polsatu Sport News, były reprezentant Polski, a obecnie komentator tej stacji, Maciej Jarosz.

Statystyki: https://www.tauron1liga.pl/games/id/1101771.html#stats

  • 8
  • 0
  • 7
  • 0
  • 0