SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

PZPS, 4 grudnia 2020

Zimowa edycja Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem!

Tuż przez Mikołajkami chcielibyśmy podzielić się z Wami kolejną częścią Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem – zbioru zabaw skierowanych do najmłodszych Kibiców, w sam raz na długie zimowe wieczory!

W zimowej edycji przygotowaliśmy dla Was kolejny zestaw łamigłówek, kolorowanek i zagadek od naszych Sponsorów. Na Święta przygotowaliśmy dla Was też dwie kartki świąteczne do wydruku oraz kalendarz na nadchodzący 2021 rok!

Jako że zima to też czas świąt i prezentów to mamy dla Was kolejny konkurs z wyjątkowymi nagrodami – tym razem czekamy na rysunki zaprojektowanych przez Was siatkarskich bombek. Na prace konkursowe czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21 grudnia!

Więcej informacji o konkursie znajdziecie w środku Siatkarskich Łamigłówek.

Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być członkiem Klubu Kibica – zachęcamy jednak do rejestracji na stronie https://www.pzps.pl/pl/klub-kibica.

Nie zapomnieliśmy również o kolejnych Lekcjach z Orzełkiem – następne 2 lekcje wraz z ćwiczeniami przydadzą się w czasie przerwy od nauki, podczas ferii.

Zachęcamy wszystkie dzieci oraz dorosłych do wspólnej zabawy!

Siatkarskie Łamigłówki z Orzełkiem można pobrać TUTAJ (można też kliknąć w obrazek):

Siatkarskie Łamigłówki nr 3

Regulamin do konkursu plastycznego jest dostępny tutaj: LINK DO REGULAMINU

Do pobrania jest również załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu Siatkarska Bombka

Poprzednie części Łamigłówek do pobrania:

Część 1

Część 2

  • 11
  • 2
  • 16
  • 0
  • 0