SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 15 listopada 2016

Polski Związek Piki Siatkowej i Grupa RMF zawarły umowę , na mocy której RMF został partnerem radiowym Polskiej Siatkówki.

Polski Związek Piki Siatkowej i Grupa RMF zawarły umowę , na mocy której RMF został partnerem radiowym Polskiej Siatkówki.

We wtorek w siedzibie Grupy RMF w Krakowie spotkali się Tadeusz Sołtys, Prezes Zarządu i Dyrektor Programowy RMF oraz Jacek Kasprzyk. Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W trakcie rozmowy poruszono wiele wątków związanych z zadaniami i korzyściami, które niesie ze sobą zawarte porozumienie. Umowa ma charakter długoterminowy obejmując lata 2016-2019.

– W RMF sport jest bardzo ważna pozycja programową. Jesteśmy obecni podczas wszystkich najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i za granicą. Atutem polskiej siatkówki jest regularny udział w największych wydarzeniach międzynarodowych, których organizatorem często jest PZPS. W przyszłym roku takim ważnym turniejem będą mistrzostwa Europy mężczyzn w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach oraz Krakowie – mieście naszej siedziby. Siatkówki nigdy nie brakowało w naszej ofercie, a teraz będzie jej jeszcze więcej. Jako partnerzy jesteśmy zawsze kreatywni i lojalni – powiedział Tadeusz Sołtys, Prezes Zarządu Grupy RMF.

– RMF jest liderem na rynku radiowym. Cieszymy się niezmiernie, że mamy takiego znakomitego partnera. Dla PZPS  bardzo ważnym jest by nieustannie promować i popularyzować siatkówkę i szeroko rozumiany sport, czy aktywność ruchową. Porozumienie z RMF znakomicie poszerza pola do promocji naszej dyscypliny, a co za tym idzie istotnego wzrostu liczby uprawiających siatkówkę, a to z kolei oznacza, że będziemy mieli zdrowsze społeczeństwo. Jestem przekonany, że sojusz z RMF - PZPS jest bardzo ważny i korzystny tak dla słuchaczy, jak i środowiska siatkarskiego – powiedział Jacek Kasprzyk, Prezes PZPS.

Tuż po spotkaniu Jacek Kasprzyk spotkał się w studio z Markiem Balawajederem, Dyrektorem Informacji RMF, któremu udzielił wywiadu i zdradził miedzy innymi, kto jest najbliższy objęcia posady trenera kadry narodowej mężczyzn (szczegóły: http://www.rmf24.pl/sport/news-argentynczyk-faworytem-w-wyscigu-o-posade-trenera-siatkarski,nId,2306028) oraz co się będzie działo podczas dzisiejszej Gali Losowania EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie (http://www.rmf24.pl/sport/news-juz-dzis-losowanie-grup-siatkarskich-mistrzostw-europy-jeste,nId,2306253).