SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

MN, 23 lipca 2015

Podczas środowego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjęte zostały decyzje dotyczące kształtu rozgrywek 1. i 2. lig kobiet i mężczyzn w sezonie 2015/2016.

 

Zarząd PZPS uchwalił system rozgrywek w 1. i 2. lidze kobiet i mężczyzn – sezon 2015/2016

Zarząd PZPS uchwalił terminarz rozgrywek w sezonie 2015/2016,

terminy startowe i końcowe:

I Liga mężczyzn – 3 października 2015 r. – 31 maja 2016 r.

I Liga kobiet – 3 października 2015 r. – 31 maja 2016 r.

II Liga mężczyzn – 26 września 2015 r. – 31 maja 2016 r.

II Liga kobiet – 26 września 2015 r. - 31 maja 2016 r.

 

I liga kobiet

1. Wisła Warszawa

2. KS Jastrzębie Borynia 

3. KS Murowana Goślina 

4. KSS Karpaty Krosno

5. KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

6. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź

7. MSK Mysłowice

8. MUKS Joker Świecie 

9. PSPS Chemik Police 

10. SPMKS NIKE Węgrów

11. BUDOWLANI Toruń

12. MLKS ROLTEX Zawisza Sulechów

13. SMS PZPS Szczyrk

 

I Liga mężczyzn

1. ASPS NET Ostrołęka 

2. AZS AGH Kraków 

3. Espadon Szczecin

4. KPS Siedlce

5. KS Camper Wyszków

6. MKS Ślepsk Suwałki

7. APP Krispol Września 

8. SMS Stal Nysa 

9. GKS Katowice

10. TS PWSZ Victoria Wałbrzych

11. UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków 

12. UKS Kęczanin Kęty

13. Aluron Warta Zawiercie 

14. SMS PZPS Spała

 

II Liga kobiet 

 

Gr. 1 

1. APS Rumia 

2. WTS KDBS Bank Włocławek 

3. UKS Orzeł Malbork 

4. UKS Libero Starogard Gdański 

5. Gedania Gdańsk

6. E. Leclerc Orzeł Elbląg

7. UKS Culmen Chełmno 

8. UŻKPS Kościan 

9. KS Murowana Goślina II

10. RSMS Police

 

Gr. 2

1. SMS LO II Opole

2. AEP Olimpia Jawor

3. MKS Świdnica

4. KS Polonia Łaziska Górne 

5. AZS KU Politechniki Opolskiej

6. UKS Sokół 43 Katowice 

7. TKS Tychy

8. KS Częstochowianka Częstochowa 

9. MKS Kalisz

10. MKS Zorza Wodzisław Śląski

11. PLKS Pszczyna 

12. Sokół Radzionków

 

Gr. 3

1. AZS AWF UKSW Warszawa

2. ESPES Sparta Warszawa

3. Mazovia Warszawa

4. GLKS Nadarzyn

5. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 

6. Łaskovia Łask

7. ŁKS II Łódź

8. BAS Białystok

9. UKS Ósemka Siedlce 

10. AZS UMCS Lublin

 

Gr. IV

1. AGH Kraków 

2. Grupa Azoty PWSZ Tarnów 

3. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

4. SMS PZPS II Szczyrk

5. UKS Szóstka Mielec 

6. MCKiS Jaworzno 

7. WTS Solna Wieliczka 

8. MKS San-Pajda Jarosław

9. UKS Sokół Zator 

10. MKS Skawa Wadowice

 

II Liga mężczyzn

 

Gr. I 

1. Espadon Szczecin 

2. AZS UAM Poznań 

3. UKS OPP Powiat Kołobrzeg

4. KS Stal Grudziądz

5. GKS Stoczniowiec Gdańsk

6. KS Chełmża

7. LUKS Wilki Wilczyn

8. NTS Trójka Nakło

9. LO MS Świnoujście

 

gr. II  

1. STS Olimpia Sulęcin

2. GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz

3. GTPS Gorzów Wielkopolski

4. MKS Astra Nowa Sól 

5. KS Gwardia Wrocław 

6. KS Bielawianka Bester Bielawa 

7. WKS Sobieski ARENA Żagań

8. KU AZS UZ Zielona Góra 

9. SPS Chrobry Głogów 

10. Olavia Oława

 

gr. III 

1. LKS Czarni Wirex Rząśnia 

2. UKS Mickiewicz Kluczbork

3. LKS Caro Rzeczyca 

4. LKPS Borowno 

5. LKS LUKS Dobroń 

6. MKS Kalisz 

7. SMS PZPS II Spała 

8. SMS PZPS III Spała 

9. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 

10. Exact Systems Norwid Częstochowa 

11. MKS Bzura Ozorków 

12. AZS Uniwerystet Łódzki Łódź

 

gr. IV 

1. UMKS MOS Wola Warszawa

2. Czołg AZS UW Warszawa 

3. Legia Warszawa 

4. KS Metro Warszawa

5. BAS Białsytok 

6. SKS Hajnówka 

7. MUKS Huragan Wołomin 

8. UKS Centrum Augustów 

9. MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 

10. AZS UWM II Olsztyn

 

Gr. V

1. TS Volley Rybnik 

2. Juvenia Głuchołazy 

3. AZS KU Politechnika Opolska 

4. SK JSW KOKS Radlin 

5. MCKiS Jaworzno 

6. KS AZS Rafako Racibórz

7. TKS Tychy 

8. Akademia Talentów Jastrzebski Węgiel 

9. MKS Andrychów 

10. MTS Winner Czechowice Dziedzice 

11. MKS MOS Płomień Sosnowiec 

12. UKS Strzelce Opolskie 

 

Gr. VI 

1. MKS Wisłok Strzyżów 

2. TSV Sanok 

3. Contimax MOSiR Bochnia 

4. KS Błękitni Ropczyce 

5. AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno 

6. KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec 

7. AKS V LO Rzeszów 

8. ASPS Avia Świdnik 

9. UKS Tęcza Sędziszów Małopolski 

10. LKPS Lublin