SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

JU/ptps.pila.pl, 26 kwietnia 2014

Siatkarki PGNiG Nafta Piła w trzech setach pokonały w drugim meczu barażowym pierwszoligowy zespół PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.

Siatkarki PGNiG Nafta Piła w trzech setach pokonały w drugim meczu barażowym pierwszoligowy zespół PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.

W rywalizacji toczącej się do trzech zwycięstw pilanki mają już na swoim koncie dwa wygrane mecze. Przypomnijmy, wczoraj podopieczne trenera Wiesława Popika pokonały przyjezdne 3:1, dzisiaj natomiast gospodynie nie pozwoliły sobie urwać żadnego seta. Dwa zwycięskie pojedynki o  niczym jednak nie świadczą. Zespół z Piły czeka bowiem wyjazd do Krosna, gdzie 29 i, być może, 30 kwietnia rozegrają rewanżowy mecz. Po tym jak waleczną drużyną okazał się pierwszoligowy zespół można sądzić, że o zakończenie rywalizacji na trzech spotkaniach pilanki będą musiały się mocno postarać. W przypadku remisu, piąte i jednocześnie decydujące spotkanie odbędzie się 7 maja w Pile.

- Mamy dwa wygrane mecze i cieszy. Na pewno musimy jednak zagrać lepiej niż dzisiaj, bo po wczorajszym ‚zimnym prysznicu’ w pierwszym secie, wydawało się, że dzisiejszy mecz będzie lepszy w naszym wykonaniu. Okazało się że nie potrafiliśmy przyjąć piłki. Gratulacje dla Krosna za walkę, bo być może nie jest to zbyt wysoki zespół, ale za to broniący bardzo trudne ataki. Myślę, że wyciągniemy z tego meczu wnioski i kolejny zagramy lepiej. – powiedział trener PGNiG Nafta Piła, Wiesław Popik.

PGNiG Nafta Piła -  PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:0 (25:21, 25:19, 25:17)