SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

27 maja 2015

W czwartek i piątek 28 i 29 maja kolejna gratka dla fanów siatkówki! W ramach rozgrywek Ligi Światowej w gdańskiej ERGO ARENIE mistrzowie świata, reprezentacja Polski dwukrotnie zmierzy się z mistrzem olimpijskim, Rosją. Każdego dnia spotkania w ERGO ARENIE obejrzy ponad 10 000 kibiców.

W czwartek i piątek 28 i 29 maja kolejna gratka dla fanów siatkówki! W ramach rozgrywek Ligi Światowej w gdańskiej ERGO ARENIE mistrzowie świata, reprezentacja Polski dwukrotnie zmierzy się z mistrzem olimpijskim, Rosją. Każdego dnia spotkania w ERGO ARENIE obejrzy ponad 10 000 kibiców. Bilety w kasach hali od 10.00.

W trosce o zapewnienie komfortu widzów wybierających się do ERGO ARENY  informujemy, że tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną. 

Od strony Sopotu dojazd możliwy będzie ulicą Łokietka ale wyłącznie do tymczasowego parkingu zlokalizowane wzdłuż Hipodromu. Nie będzie możliwości wjazdu na rondo i dalej w kierunku osiedla Żabianka. Samochody będą kierowane wyłącznie w Drogę Zieloną.

Opłata za parkingi płatne w wysokości:

- 20 zł – parking przy Hali;

- 10 zł – parking przy ul. Łokietka wzdłuż Hipodromu.

Bilety na parking można zakupić w przedsprzedaży, gwarantuje to miejsce na parkingu, oraz niższą cenę (18 zł).  Bilety  na parking do nabycia w kasie nr 3 ERGO ARENY, oraz  online poprzez stronę: Eventim.pl. Przedsprzedaż kończy się 24 h przed rozpoczęciem imprezy.

Na czas imprezy, od godziny 18.00 udostępnione zostaną bezpłatne parkingi tymczasowe zlokalizowane na lewym pasie ulicy Pomorskiej.

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie ERGO ARENY prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu oraz/lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi dla publiczności otwarte zostaną od 18.15. Początek meczu – 20.15.

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka bardzo prosimy nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.

Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do  poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.

W dniach 28 i 29 maja w godzinach 9.00 – 18.00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (numer 58-76-72-101), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.