SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

JU, 4 lipca 2014

Plus został Generalnym Sponsorem FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014, drugiej najważniejszej imprezy w historii, jaka odbędzie się w naszym kraju.

Plus został Generalnym Sponsorem najważniejszej siatkarskiej imprezy na świecie. Jest to jednocześnie najważniejsza – obok minionych piłkarskich mistrzostw Europy – impreza sportowa, jaka odbędzie się w Polsce. Dzięki zaangażowaniu Plusa polscy kibice będą mogli bezpośrednio i na żywo uczestniczyć w święcie siatkówki, jakim są rozgrywane co 4 lata mistrzostwa świata w tej dyscyplinie.  

Jesteśmy dumni, że będziemy wspierać polskich siatkarzy w najważniejszym dla nich momencie w historii. Jesteśmy gospodarzem tych mistrzostw i po 16 latach wspierania finansowego polskiej siatkówki, czujemy się za nią odpowiedzialni i wierzymy, że nasze zaangażowanie przyczyni się do sukcesu imprezy. Wraz z nami świętować będą miliony polskich kibiców, a wśród nich naszych klientów, dla których przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek – powiedział Tobias Solorz, Prezes Zarządu Polkomtelu, operatora sieci Pluus.

Mistrzostwa są świetną okazją do promocji zarówno siatkówki, polskiej drużyny, jak i naszego kraju na całym świecie. Cieszymy się, że Plus został sponsorem generalnym wielkiej światowej imprezy.

Plus i siatkówka to niemal synonim. Angażując się od 16 lat we wsparcie finansowe siatkówki, udało nam się – m.in. wraz z Telewizją Polsat – zbudować z tej dyscypliny nowy sport narodowy Polaków. Wielkim sukcesem jest również stworzenie z siatkówki dyscypliny, którą oglądają całe rodziny, sportu bezpiecznego, kojarzącego się z jednej strony ze świetną zabawą i rozrywką, a z drugiej z sukcesami na skalę międzynarodową.

Plus był z naszymi siatkarzami i siatkarkami w najważniejszych momentach. Razem świętowaliśmy z milionami polskich kibiców:

  • srebrny medal Mistrzostw Świata reprezentacji mężczyzn w 2006 r,
  • dwa złote medale Mistrzostw Europy kobiet w 2003 i 2005 r,
  • złoty medal Mistrzostw Europy mężczyzn w 2009 r,
  • brązowy medal Mistrzostw Europy mężczyzn w 2011 r,
  • brązowy medal Mistrzostw Europy kobiet w 2009 r,
  • złoty medal mężczyzn w Lidze Światowej w 2012 r,
  • brązowy medal mężczyzn w Lidze Światowej w 2011 r,
  • srebrny medal Pucharu Świata Mężczyzn w 2011 r,
  • trzykrotny udział reprezentacji mężczyzn w Igrzyskach Olimpijskich w 2004, 2008 i 2012 r,
  • udział reprezentacji kobiet w Igrzyskach Olimpijskich w 2008 r.

Plus szykuje dla swoich klientów specjalne niespodzianki związane z Mistrzostwami Świata. Już dziś użytkownicy Paszportu Korzyści mogą starać się o bilety na mecze mistrzostw. Paszport Korzyści to specjalny program lojalnościowy dla obecnych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu gwarantujący dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki. I właśnie dla swoich klientów Plus przygotował aż 10 tysięcy biletów na FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014. Na najbliższe tygodnie Plus przygotował również mnóstwo atrakcji dla naszych klientów i najlepszych na świecie kibiców siatkówki.

Mistrzostwa odbędą się od 30 sierpnia do 21 września, a mecze będą rozgrywane w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie.  Otwarcie mistrzostw odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w obecności kilkudziesięciu tysięcy polskich kibiców