SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

JU, 8 maja 2014

Polski Związek Piłki siatkowej zaprasza do Wrocławia dziennikarki/dziennikarzy, fotoreporterki/fotoreporterów akredytowanych na Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy 2015. Turniej rozpocznie się 16 i potrwa do 18 maja.

Polski Związek Piłki siatkowej zaprasza do Wrocławia dziennikarki/dziennikarzy, fotoreporterki/fotoreporterów akredytowanych na Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy 2015. Turniej rozpocznie się 16 i potrwa do 18 maja.

Lista akredytowanych na Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy mężczyzn 2015

Wrocław 16 – 18 maja 2014 roku

 

 

Mateusz Adamiak

Dawid Antecki

Kuba Atys

Patrycja Barowicz

Anna Bartłomiejczyk

Piotr Bąk

Michał Biegun

Aleksander Biernacki

Jarosław Bińczyk

Marek Bluj

Jakub Bochenek

Sebastian Borowski

Gracjan Bućkun

Eliza Chojwa

Michał Ciepielski

Michał Cygankiewicz

Sylwia Dąbrowa

Joanna Dobranowska

Natalia Dobryszycka

Damian Filipowski

Krzysztof Gaweł

Iwona Gąsior

Maciej Goclon

Tomasz Gola

Marcin Górski

Łukasz Grochala

Jakub Guder

Anna Gumowska

Magdalena Gurban

Cezary Gurjew

Piotr Hawałej

Damian Holona

Paulina Ignaczak

Andrzej Iwańczuk

Łukasz Jachimiak

Joanna Jagieluk

Tomasz Jankowski

Radosław Jóźwiak

Ludmiła Kamer

Wojciech Kania

Michał Karbowiak

Anna Kardas

Agnieszka Kaszuba

Marek Kawa

Oliwia Kędzia

Małgorzata Kilijanek

Anna Klepaczko

Ilona Kobus

Wojciech Koerber

Paweł Konieczny

Karolina Korbecka

Waldemar Kosiński

Tomasz Kowalczyk

Edyta Kowalczyk

Olga Król

Łukasz Krzywański

Bartłomiej Kudowicz

Maciej Kulczyński

Łukasz Laskowski

Michał Latocha

Paweł Majchrowski

Joanna Majdak

Krzysztof Mecner

Jakub Mielczarek

Karolina Misztal

Bartosz Moch

Piotr Musiałek

Rafał Myśliwiec

Dawid Nierobisz

Ryszard Opiatowski

Mariusz Pałczyński

Krystyna Pączkowska

Paulina Pękala

Izabela  Piasecka

Jakub Piasecki

Maciej Piasecki

Sobiesław Pichurski

Marta Pietrewicz

Janusz Pindera

Paweł Piotrowski

Katarzyna Plewczyńska

Alicja Poślednik

Dariusz Przybylski

Paweł Relikowski

Przemysław Rokitowski

Paweł Serafinowicz

Kamil Składowski

Paweł Skorb

Łukasz Skwiot

Wojciech Słomka

Bogdan Smola

Mikołaj Smoląg

Włodzimierz Sowiński

Marek Spisak

Leonard Stankiewicz

Mirosław Szczepanik

Łukasz Szeląg

Ryszard Szwaj

Katarzyna Tomala

Paulina Toroń

Krzysztof Trzosek

Piotr Tuszewicki

Aleksandra Waligórska

Grażyna Wiatr

Marta    Wiśniewska

Mariusz Wiśniewski

Tomasz Wlezień

Marcin Wojtania

Janusz Wójtowicz

Robert Wróblewski

Marcin Wyrwał

Paweł Zaic

Krzysztof Zając

Anna Zając

Krzysztof Ziółkowski

Marek Żochowski