SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

JU, 22 maja 2014

Bilety na Ceremonię i Mecz Otwarcia na Stadionie Narodowym zostały zakupione przez kibiców w błyskawicznym tempie. Jednak nadal można wylicytować specjalnie stworzony tzw. Pakiet Superkibica, który pozwoli na wzięcie udziału w tym wydarzeniu. Dochód z licytacji, która skończy się 22 maja br. o godz. 16, zostanie w całości przeznaczony na cele charytatywne, na rzecz rozwoju piłki siatkowej w ramach działań prowadzonych przez Fundację Polska Siatkówka.

Bilety na Ceremonię i Mecz Otwarcia na Stadionie Narodowym zostały zakupione przez kibiców w błyskawicznym tempie.

Jednak nadal można wylicytować specjalnie stworzony tzw. Pakiet Superkibica, który pozwoli na wzięcie udziału w tym wydarzeniu. Dochód z licytacji, która skończy się 22 maja br. o godz. 16, zostanie w całości przeznaczony na cele charytatywne, na rzecz rozwoju piłki siatkowej w ramach działań prowadzonych przez Fundację Polska Siatkówka.

Polski Związek Piłki Siatkowej, który przy opracowaniu strategii sprzedaży biletów współpracuje z firmą doradczą Deloitte, przygotował dla kibiców specjalną ofertę 200 Pakietów Superkibica. Zawartość pakietu obejmuje jeden bilet w sektorze najbliżej płyty boiska, tuż przy ławkach rezerwowych obydwu drużyn wraz oficjalną koszulką Reprezentacji Polski z możliwością personalizacji.

W sumie przewidziano trzy tury licytacji. Pierwsza odbyła się w maju. W ramach drugiej odsłony, która właśnie trwa, udostępniono kibicom 60 pakietów. Aby wziąć udział w licytacji wystarczy mieć konto w serwisie Allegro. Licytacja trwa do czwartku 22 maja, do godz. 16.00. Cena wywoławcza biletu wynosi 400 zł. Warto jednak pamiętać, że cała kwota uzyskana z licytacji zostanie przekazana na rzecz rozwoju piłki siatkowej w ramach działań prowadzonych przez Fundację Polska Siatkówka.

Mecze będą rozgrywane w dn. 30 sierpnia - 21 września br. (Warszawa – mecz otwarcia, Katowice, Łódź, Wrocław, Bydgoszcz,  Kraków). W turnieju będą rywalizować 24 drużyny: Egipt, Kamerun, Tunezja, Australia, Chiny, Korea Południowa, Iran, Argentyna, Brazylia, Wenezuela, Polska, Rosja, Włochy, Bułgaria, Serbia, Niemcy, Belgia, Finlandia, Francja, USA i Kanada oraz 3 niewyłonione jeszcze kraje z konfederacji NORCECA (Ameryka Północna, Środkowa i Karaiby)

Szczegóły licytacji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36587909