SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

JU, 28 lipca 2013

W Łodzi zakończył się turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Łódzkie 2013’ w siatkówce plażowej kadetek. Turniej OOM wygrały Agnieszka Adamek i Kamila Płaczek z wielkopolskiego GLKS Barycz Janków Przygodzki.

W Łodzi zakończył się turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Łódzkie 2013’ w siatkówce plażowej kadetek. Turniej OOM wygrały Agnieszka Adamek i Kamila Płaczek z wielkopolskiego GLKS Barycz Janków Przygodzki.

Końcowa kolejność przedstawia się następująco:

  1. Agnieszka Adamek/Kamila Płaczek – GLKS Janków Przygodzki, Wielkopolska
  2. Natalia Latkowska/Aleksandra Kwiatkowska – PSPS Chemik Police/UKS SMS Łódź, Zachodnio-Pomorskie
  3. Agata Trybuła/Agnieszka Saganowska – MUKS Joker Świecie, Kujawsko-Pomorskie
  4. Dominika Stępień/Karina Jakuć – MKS Płomień Sosnowiec, Śląskie
  5. Aleksandra Stępień/Marta Pietroczuk – MKS Zryw Volley Iława, Warmińsko-Mazurskie
  6. Dominika Knysak/Marta Knysak – KS, Częstochowianka Częstochowa, Śląskie
  7. Aleksandra Smykla/Karolina Wróbel – SPS Politechnika Częstochowska, Śląskie
  8. Dominika Bilicka/Aleksandra Stasiak – KS Dziewiątka Łódź, Łódzkie

9 – 12. Laura Nowotnik/Iwona Kulińska – MKS Zryw Volley Iława, Warmińsko- Mazurskie

                      Maria Woźniczka/Magdalena Woźniczka – IN-SEL MKS 16 Łódź, Łódzkie

                      Magdalena Bukowiecka/Paulina Jaroszewska – UKS Olimp Września, Wielkopolskie

                      Marta Kosobucka/Monika Hryniewiecka – MLKS FOTA OLA Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

     13 – 16. Monika Płucieńczak/Paulina Konc – UKS Sokół 43 Katowice, Śląskie

                      Paulina Paprocka/Kamila Andrzejczuk – UKS Atena Warszawa, Mazowieckie

                      Michalina Błoch/Maja Nowicka – PTPS Piła, Wielkopolskie

 

W klasyfikacji wojewódzkiej kadetek kolejność miejsc był następująca:

  1. Wielkopolskie – 32 punkty
  2. Śląskie – 32 punkty
  3. Łódzkie – 22 punkty
  4. Warmińsko-Mazurskie – 20 punktów
  5. Kujawsko-Pomorskie – 16 punktów
  6. Zachodnia-Pomorskie – 10 punktów
  7. Mazowieckie – 3 punkty

Ranking klubów ułożył się następująco:

  1. GLKS BARYCZ JANKÓW PRZYGODZKI, Wielkopolskie – 24 punkty
  2. MUKS JOKER ŚWIECIE, Kujawsko-Pomorskie – 16 punktów
  3. MKS ZRYW VOLLEY IŁAWA, Warmińsko-Mazurskie – 15 punktów
  4. MKS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC, Śląskie – 12 punktów
  5. UKS SMS LÓDŹ, Łódzkie – 10 punktów
  6. PSPS CHEMIK POLICE, Zachodnio-Pomorskie – 10 punktów
  7. KS CZĘSTOCHOWIANKA CZESTOCHOWA, Śląskie – 9 punków
  8. SPS POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWA, Śląskie – 8 punktów
  9. KS DZIEWIĄTKA ŁÓDŹ, Łódzkie – 7 punktów
  10. IN-SEL MKS 16 LÓDŹ, Łódzkie -  5 punktów
  11. UKS OLIMP WRZEŚNIA, Wielkopolskie – 5 punktów
  12. MLKS FOTO OLA OSTRÓDA, Mazursko-Warmińskie – 5 punktów
  13. UKS SOKÓŁ 43 KATOWICE, Śląskie – 3 punkty
  14. UKS ATENA WARSZAWA, Mazowieckie – 3 punkty
  15. PTPS PIŁA, Wielkopolskie – 3 punkty