SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 19 grudnia 2016

Polski Związek Piłki Siatkowej zaprasza na konferencję medialną – prezentację Ferdinando De Giorgi, nowego trenera Reprezentacji Polski Mężczyzn.

Polski Związek Piłki Siatkowej zaprasza na konferencję medialną – prezentację Ferdinando De Giorgi, nowego trenera Reprezentacji Polski Mężczyzn.

Podczas konferencji prasowej poinformujemy również o Ceremonii i Meczu Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 i nowym partnerze Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Konferencja odbędzie się w czwartek 22 grudnia 2017 roku o 14.00 na Stadionie PGE Narodowy – Biznes Klub – poziom pierwszy.

Osoby poruszające się samochodami – wjazd bramą numer 6 i dalej parking na poziomie -3.

Osoby korzystające z komunikacji publicznej – wejście numer 5 od strony ulicy Wybrzeże Szczecińskie.

Prosimy o zgłaszanie udziału na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21 grudnia 2017 roku, do 16.00.

W konferencji będą mogły wziąć udział osoby wcześniej zgłoszone.

Jednocześnie zaznaczamy, że o wyborze nowego selekcjonera Reprezentacji Polski Mężczyzn poinformujemy specjalnym komunikatem –  20 grudnia 2017 roku po decyzji Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Przedstawiciele PZPS i nowy szkoleniowiec będą do dyspozycji mediów podczas czwartkowej konferencji prasowej.