SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 19 grudnia 2016

W niedzielę w Szczecinie przeprowadzona została akcja promująca CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

W niedzielę  w Szczecinie przeprowadzona została akcja promująca CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Akcja odbyła się w Azoty Arena w Szczecinie (hala meczów grupy B z udziałem reprezentacji Włoch, Niemiec, Czech i Słowacji) i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Stoisko informacyjne oblegane było przez tłumy kibiców.

Święty Mikołaj, Elfy, kolędy na żywo, największe w mieście lodowisko to jedne z wielu atrakcji, które towarzyszyły imprezie.

Polski Związek Piłki Siatkowej – organizator EUROVOLLEY POLAND 2017 przygotował między innymi  konkursy wraz z nagrodami dla wizytujących oraz bogatą prezentację Miasta Szczecina – Gospodarza EUROVOLLEY POLAND 2017.

Podczas spotkania w Azoty Arena informowaliśmy między innymi o:

- biletach (dostępnych na eBilet.pl pod linkiem https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/ oraz poprzez oficjalna stronę turnieju: eurovolley2017.com w zakładkach „KUP BILET”, „BUY TICKET”) i możliwości zakupienia już biletów na półfinały i finał do Krakowa,

- harmonogramie turnieju,

- drużynach uczestniczących w EUROVOLLEY POLAND 2017 a szczególnie grających w Szczecinie.

Jeden z kibiców wygrał podwójne zaproszenie na spotkania w Szczecinie.

Kibiców obdarowaliśmy także licznymi upominkami, takimi jak: świąteczne zawieszki na choinkę, kubki, notesiki, selfie sticki, magnetyczne zakładki do książki, piłki, krówki  i innymi drobiazgami.

Imprezę poprowadził Marcin Prus – znakomity przed laty reprezentant Polski.

Inauguracja promocji EUROVOLLEY POLAND 2017 w Szczecinie wypadła okazale, a to dobrze zwiastuje na szczecińską część mistrzostw.