SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 16 stycznia 2011

Były reprezentant Polski, wicemistrz świata z 2006 roku Łukasz Kadziewicz zagra w "Meczu Gwiazd" rosyjskiej Superligi, który odbędzie się 22 stycznia w Kiemierowie.

Były reprezentant Polski, wicemistrz świata z 2006 roku Łukasz Kadziewicz zagra w "Meczu Gwiazd" rosyjskiej Superligi, który odbędzie się 22 stycznia w Kiemierowie. W tym roku w tym spotkaniu wezmą drużyny "Wschodu" i "Zachodu". Występujący na co dzień w Gazpromie Surgut Polak będzie bronił barw tej pierwszej drużyny.

W Kiemierowie zaplanowany został na 21-22 stycznia "Weekend Gwiazd". Pierwszego dnia odbędą się m.in. pokazowe treningi czołowych graczy Superligi dla młodych siatkarzy. Odbędą się też pokazy i konkursy. Gwiazdy rozegrają mecz 22 stycznia.

Zawodników do obu zespołów wybrali tradycyjnie kibice. To oni zdecydowali, kto ze zgłoszonych kandydatów będzie bronił barw wschodniej i zachodniej drużyny. Wraz z Kadziewiczem w zespole Wschodu zagra również surgucki przyjmujący - Igor Szulepow. W dotychczasowej formule "Meczu Gwiazd" Superligi grali zawodnicy rosyjscy przeciwko zagranicznym. Przed rokiem w tej drugiej ekipie zagrał Łukasz Kadziewicz. Wcześniej występował Robert Prygiel

W drużynie Wschodu zobaczymy też m.in. Tuomasa Sammelwuo z Lokomotiwu Nowosybirsk, który w poprzednim sezonie grał w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

  • 2
  • 0
  • 6
  • 0
  • 2