SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Anna Daniluk, 17 października 2022

Polskie siatkarki odwiedziły PKN ORLEN

Świetny występ Polek na mistrzostwach świata nie przeszedł bez echa. Pierwszy „nie-kadrowy” tydzień nasze siatkarki rozpoczęły w Warszawie spotkaniem w siedzibie mecenasa Polskiej Siatkówki firmy PKN ORLEN.

W stolicy pojawiła się reprezentacyjna delegacja w składzie: Maria Stenzel, Zuzanna Górecka oraz obchodząca urodziny – Agnieszka Korneluk. Do naszych pań dołączył także prezes PZPS, Sebastian Świderski i dyrektor Zespołu ds. kadr halowych, Hubert Tomaszewski. Ze strony PKN ORLEN przedstawicieli Polskiej Siatkówki podjął prezes Daniel Obajtek. Oprócz gratulacji nie zabrakło także wzajemnych podziękowań, słów pochwał i deklaracji na przyszłość.

23366c  

- Dotychczas doskonale znaliśmy potencjał polskich siatkarzy. Teraz, podczas ostatnich mistrzostw świata, pokazałyście Wasze możliwości i to, że warto Was wspierać – powiedział podczas spotkania z polskimi siatkarkami Daniel Obajtek, prezes PKN ORLEN.

- Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Wasz wkład w każdej kategorii wiekowej jest nieoceniony – przyznał Sebastian Świderski, prezes PZPS.

Podczas spotkania przewidziany był też czas na wzajemną wymianę upominków. Nie zabrakło siatkarskich akcentów w postaci oficjalnej piłki mistrzostw i koszulki reprezentacyjnej, podpisanych przez reprezentację Polski kobiet oraz kwiatów dla Agnieszki Korneluk.

Polską Siatkówkę wspierają  

  • 8
  • 1
  • 12
  • 2
  • 0