SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Informacja prasowa, KP, 13 czerwca 2022

Orlen Beach Volley Tour 2022 Sulejów: lista zgłoszeń coraz dłuższa

Za tydzień o tej porze zwycięzcy inauguracyjnego turnieju z cyklu ORLEN Beach Volley Tour 2022, który już od 17 do 19 czerwca 2022 r. odbędzie się w Sulejowie, mogą jeszcze świętować. Najpierw jednak muszą pokonać swoich rywali, a tych będzie ponad stu.

To będzie jedyny eliminacyjny turniej do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, który rozegrany zostanie na terenie województwa łódzkiego i niewątpliwie jedna z najbardziej prestiżowych imprez sportowych, które zorganizuje się w tym sezonie w tym regionie.

W poniedziałek, 13 czerwca, do godziny 12.00 na liście turniejowej znajdowało się ponad 100 nazwisk zawodniczek i zawodników (31 par kobiet i 27 par mężczyzn). Ale to grono może się jeszcze powiększyć, ponieważ zapisy zakończą się dzisiaj przed północą. Poziom na pewno będzie więc bardzo wysoki, ponieważ od wielu lat nasza siatkówka to światowy top.

W piątek, 17 czerwca odbędą się kwalifikacje, a w sobotę rozpocznie się turniej główny, następnego dnia poznamy zwycięzców.

Niedzielne spotkania będą transmitowane na sportowych antenach telewizji Polsat. Oto szczegółowy harmonogram najważniejszych meczów*:

9.00 - początek meczów półfinałowych,

13.00 - mecz o 3. miejsce kobiet,

14.00 - mecz o 3. miejsce mężczyzn,

15.00 - mecz finałowy kobiet,

16.00 - mecz finałowy mężczyzn,

17.00 - dekoracja medalistów i ceremonia zakończenia turnieju.

*godziny poszczególnych spotkań mogą ulec zmianie.

Przed rokiem w Sulejowie odbył się Finał Mistrzostw Polski Młodzików. Sympatycy siatkówki plażowej gorąco dopingowali i gospodarze zachęcają do kibicowania najlepszym seniorom w Polsce w podobny sposób.

Do zobaczenia na trybunach sulejowskiego centrum sportów plażowych, które znajduje się obok Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II, przy ulicy Koneckiej 45. Wstęp wolny!


OBVT 2022

  • 4
  • 1
  • 15
  • 0
  • 1