SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

tauronliga.pl, fot. Tomasz Ciesielski, 10 lutego 2021

TAURON Puchar Polski: ŁKS Commercecon Łódź – BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3:1

W trzecim meczu ćwierćfinałowym TAURON Pucharu Polski ŁKS Commercecon Łódź – BKS BOSTIK Bielsko-Biała awans drużyny z Łodzi.

ŁKS Commercecon Łódź – BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 22:25, 25:20, 25:19)

Dzięki staraniom klubu ŁKS Commercecon Łódź dzisiejszy mecz 1/4 finału TAURON Pucharu Polski było można obejrzeć na kanale YouTube PLS TV.

Łodzianki wyszły na to spotkanie w najsilniejszym zestawienia, od początku pojawiła się także Krystyna Strasz. Liderkami ŁKS-u były skrzydłowe, które ostatnio znajdują się w dobrej formie, słabiej za to w ataku wypadły obie środkowe. Łodzianki pierwszego seta wygrały udanym finiszem, w drugiej partii źle zaczęły i nie były w stanie uspokoić gry. Bardzo agresywnie i skutecznie prezentowały się w tym okresie bielszczanki, które zasłużenie wyrównały wynik spotkania.

W kolejnych dwóch setach ŁKS Commercecon był jednak konsekwentny i prezentował równą siatkówkę. W ekipie BKS KOSTIK dobre zawody rozgrywała Gabriela Orvoszowa oraz Weronika Szlagowska, zabrakło jeszcze jednej skutecznej siatkarki, by jeszcze bardziej postawić się rywalkom. Ostatecznie po ciekawym i zaciętym meczu ŁKS awansował do turnieju finałowego w Nysie, a MVP meczu uznano Britt Bongaerts.

Plan meczów ćwierćfinałowych:Wtorek 9 lutego

Grot Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła 3:0, awans: Grot Budowlani Łódź;Środa 10 lutego

E.LECLERC MOYA Radomka Radom – #VolleyWrocław 3:2, awans: E.LECLERC MOYA Radomka Radom;

ŁKS Commercecon Łódź – BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3:1, awans: ŁKS Commercecon Łódź;

Piątek 12 lutego

Developres SkyRes Rzeszów – Grupa Azoty Chemik Police, godz. 17.30, transmisja Polsat Sport.  Turniej finałowy w dniach 20-21 lutego w Nysie, wszystkie mecze w Polsacie Sport.

Statystyki meczu i punkt po punkcie: https://www.tauronliga.pl/pcup/id/1039/s/games/gid/2225.html

  • 5
  • 3
  • 29
  • 0
  • 0