SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Informacja prasowa, EA, 19 listopada 2020

II liga siatkarzy: w Warszawie mecz na szczycie

Niepokonana w tym sezonie Legia Warszawa podejmie zajmującą drugie miejsce w tabeli UKS Spartę Grodzisk Mazowiecki w meczu 8. kolejki grupy II, rozgrywek II ligi mężczyzn.

Drużyna z Grodziska z opóźnieniem przystąpiła do rywalizacji w bieżącym sezonie. Po początkowej porażce 2:3 z Camperem Wyszków, podopieczni Tomasza Rosy zanotowali 5 kolejnych zwycięstw, a w środę w zaległym spotkaniu pokonali na wyjeździe AZS UWM Olsztyn 3:2 (18:25, 17:25, 25:14, 25:18, 15:9). Goście przegrywali 0:2. Jak podkreślali po spotkaniu "jeszcze nie dojechali na mecz, grali pogubieni." Trener zmienił rozgrywającego, zawodnicy "zameldowali w hali" i zaczęła sie całkiem nowa gra. Zdecydowanie lepsze było przyjęcie. Wspaniała seria zwycięstw pozwoliła grodziszczanom na „zadomowienie się” na drugim miejscu w tabeli.

Liderem pozostaje Legia Warszawa. Podopieczni Mateusza Mielnika odnieśli komplet zwycięstw w siedmiu rozegranych spotkaniach, a tylko w dwóch rywale byli w stanie doprowadzić do tie breaka. Warszawianie prezentują się bardzo dobrze fizycznie, a duża rotacja w składzie, która ma pomoc w kolejnych miesiącach długiego i wyczerpującego sezonu, powoduje, że wszyscy zawodnicy meczowej „czternastki” łapią większą pewność siebie i wiedzą, że są w stanie rywalizować na bardzo wysokim poziomie.

Sobotni mecz zapowiada się więc niezwykle emocjonująco. Niestety z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne odbędzie się po raz kolejny bez udziału kibiców. Zachęcamy jednak do śledzenia Facebooka, bo przygotowana będzie transmisja live. Początek meczu punktualnie o godz. 18:00

Legia Warszawa – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki

Sobota, 21 listopada, g. 18:00

OSiR Mokotów, ul. Niegocińska 2a

19843c

  • 2
  • 0
  • 11
  • 0
  • 1