SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, fot. Andrzej Cycak i Piotr Sumara, 13 października 2017

I liga kobiet: zapowiedź drugiej kolejki

Druga kolejka spotkań I ligi kobiet rozpocznie się w piątek. Uczennice SMS PZPS Szczyrk podejmą Uni Opole. Podopieczne trenerów Waldemara Kawki i Ireneusza Waleczka przegrały na inaugurację rozgrywek z jednym z faworytów Wisłą Warszawa. Tym razem przed własną widownią staną przed szansą zdobycia punktów.

Siatkarki z Opola z pewnością przyjadą do Szczyrku w dobrych nastrojach. Przed tygodniem wygrały w Krośnie 3:2.

Z kolei Wisła podejmie Joker Mekro Energoremont Świecie. Ten mecz zapowiada się jako jedno z najciekawszych wydarzeń drugiej kolejki. W ostatnich dwóch latach Wisła sześć razy grała o stawkę ze swoim najbliższym rywalem – czterokrotnie w lidze oraz dwukrotnie w Pucharze Polski i wszystkie potyczki wygrała.

Ostatnie sparingi tych zespołów były emocjonujące i długie. Oba wygrała Wisła 3:2.  – Znakomicie wiemy, czego możemy się po nim spodziewać. To spotkanie na pewno będzie wyglądało lepiej niż pierwsze z SMS. Na pewno pokażemy fajniejszą siatkówkę – zapowiada trener stołecznej drużyny Dominik Stanisławczyk, cytowany na klubowej stronie internetowej.

W Warszawie odbędzie się drugie ligowe spotkanie. AZS AWF zagra z MKS Kalisz. Zespół gości ma w tym sezonie wysokie aspiracje i z pewnością zechce zainkasować komplet punktów.

Program drugiej kolejki:
13 października
SMS PZPS Szczyrk - Uni Opole 17.00

14 października
Enea Energetyk Poznań - AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 16.00    
Wisła Warszawa - Joker Mekro Energoremont Świecie 17.00
MKS E.Leclerc Radomka Radom – 7R SOLNA Wieliczka 17.30
AZS AWF Warszawa – MKS Kalisz 18.00    
Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR 19.00  

  • 2
  • 0
  • 20
  • 0
  • 0