SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 19 lipca 2014

Tie break meczu pomiędzy reprezentacjami województwa podlaskiego i dolnośląskiego w Turnieju Nadziei Olimpijskich dziewcząt w Spale zakończył się wynikiem 15:0.

Województwo podlaskie pokonało województwo dolnośląskie 2:1 (25:9, 17:25, 15:0) w meczu o miejsca 9-16 Turnieju Nadziei Olimpijskich dziewcząt, który od czwartku odbywa się w Spale.

Wynik 15:0 padł za sprawą zagrywek Andżeliki Puciłowskiej. Były asy oraz nieprzyjęte serwisy. Nic też dziwnego, że reprezentantka Podlasia zbierała zasłużone gratulacje ze wszystkich stron.

- Takie wyniki padają w rozgrywkach młodzieżowych - mówi trener-koordynator Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, Adam Kowalski i przypomina jak przed laty prowadzony przez niego zespół z Częstochowy spotkał się z drużyną z Poręby. - Rywale zepsuli zagrywkę i wtedy w polu serwisowym stanął obecny reprezentant Polski Paweł Woicki. Zaczął zdobywać kolejne punkty. Przy prowadzeniu 18:0 zacząłem się denerwować. Chciałem, żeby moja drużyna wygrała tego seta do zera. Stres i emocje były takie same jak przy grze na przewagi - śmieje się Adam Kowalski.

Paweł Woicki dokończył dzieła, zdobył 24 punkty i częstochowianie zwyciężyli w tej partii 25:0. Jakim wynikiem zakończyło się całe spotkanie Adam Kowalski nie pamięta.

  • 1
  • 3
  • 25
  • 0
  • 0