SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Magdalena Kocik/KS Metro, fot: KS Metro, 5 kwietnia 2019

Młodzicy i młodziczki zagrają w Warszawie – czas na półfinały mistrzostw Polski!

KS Metro Warszawa będzie gospodarzem turniejów półfinałowych mistrzostw Polski w kategorii młodzików i młodziczek. Od 6 do 7 kwietnia w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy Dereniowej 48 możemy spodziewać się naprawdę dużej dawki siatkarskich emocji!

W walce o awans do finałów Mistrzostw Polski, młodzicy KS Metro Warszawa staną w szranki z TS Koset Grudziądz, UKS SET Starogard Gdański oraz Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie. Młodziczki natomiast czeka przeprawa z TS Stalą Śrubiarnią Żywiec, UKS Liderem Konstantynów Łódzki oraz MKS Truso Elblągiem.

Jako pierwsi na parkiet wyjdą podopieczni Michała Pyry. Jego drużyna na ćwierćfinałowym turnieju, który był rozgrywany w Radomiu, nie miała sobie równych. Wszystkie spotkania rozstrzygnęła bez straty seta. Młodzicy KS Metro Warszawa prezentują naprawdę wysoką formę – mamy nadzieję, że świetnie zaprezentują się na także na turnieju półfinałowym i jako gospodarz nie będą zbyt gościnni dla swoich przeciwników.

W ćwierćfinałach udowodniliśmy przede wszystkim sobie, że turniej finałowy mistrzostw Mazowsza młodzików był wypadkiem przy pracy  a poziom, który tam zaprezentowaliśmy znacznie odbiegał od tego, jaki prezentujemy jako drużyna. Teraz nie osiadamy na laurach i koncentrujemy się już całkowicie na turnieju półfinałowym, którego jesteśmy gospodarzami. Mam nadzieję, że atut własnej hali i doping naszych kibiców dodadzą chłopakom jeszcze więcej energii i będziemy świadkami naprawdę fajnej sportowej walki. Naszym celem jest awans do finałów mistrzostw Polski młodzików – deklaruje przed półfinałowym turniejem Michał Pyra, trener drużyny młodzików KS Metro Warszawa.

Podopieczne Dariusza Kopaniaka także bardzo dobrze zaprezentowały się w turnieju ćwierćfinałowym, wygrywając wszystkie swoje mecze. Liczymy, że we własnej hali zaprezentują się równie dobrze, a my będziemy świadkami naprawdę porządnej siatkówki w ich wykonaniu.

Na turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski zagraliśmy poprawnie we wszystkich meczach. Cieszy mnie, że dziewczyny udźwignęły presję w decydujących momentach turnieju. Teraz czas na walkę o finał. Zapowiada się prawdziwe metrowskie, siatkarskie i młodzikowe święto na Ursynowie! Walka o finały mistrzostw Polski jednocześnie w obu kategoriach to świetna sprawa. Mamy nadzieję, że jak zawsze będziemy mogli liczyć na wsparcie naszych niezastąpionych kibiców, którzy tłumnie zapełnią halę przy Dereniowej 48! – mówi przed turniejem ½ mistrzostw Polski trener Dariusz Kopaniak.

Wszystkie spotkania turniejów półfinałowych mistrzostw Polski młodzików i młodziczek odbędą się w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji „Hawajska” przy Dereniowej 48.

Harmonogram meczów podczas 1/2 mistrzostw Polski młodzików (grupa IV):

6 kwietnia (sobota):

9:00 KS METRO Warszawa – TS Koset Grudziądz

10:30* UKS SET Starogard Gdański – Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie

15:30* Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie – TS Koset Grudziądz

17:00* KS METRO Warszawa – UKS SET Starogard Gdański

7 kwietnia (niedziela):

9:00 UKS SET Starogard Gdański – TS Koset Grudziądz

10:30* KS METRO Warszawa – Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie

Młodzicy i Młodziczki 2019 6 1

Harmonogram meczów podczas 1/2 mistrzostw Polski młodziczek (grupa IV):

6 kwietnia (sobota):

12:00* KS METRO Warszawa – TS Stal Śrubiarnia Żywiec

13:30* UKS Lider Konstantynów Łódzki – MKS Truso Elbląg

18:30* MKS Truso Elbląg – TS Stal Śrubiarnia Żywiec

20:00* KS METRO Warszawa – UKS Lider Konstantynów Łódzki

7 kwietnia (niedziela):

12:00* UKS Lider Konstantynów Łódzki – TS Stal Śrubiarnia Żywiec

13:30* KS METRO Warszawa – MKS Truso Elbląg

* Z powodu rozgrywania obydwu turniejów półfinałowych w tej samej hali przy Dereniowej 48, podane godziny są orientacyjne. Spotkania na pewno nie rozpoczną się wcześniej, ale mogą nastąpić opóźnienia w związku z przedłużaniem się meczów. W przypadku opóźnienia następne starcie rozpocznie się 30 minut po zakończeniu wcześniejszego spotkania.

Transmisje live ze wszystkich spotkań będzie można zobaczyć na kanale Sportlive na YouTube. Serdecznie zapraszamy!

Młodzicy i Młodziczki 2019 7 1

 

  • 13
  • 1
  • 82
  • 0
  • 1