SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, fot. moswola.pl, 1 kwietnia 2020

Dużo dzieje się w MOS Wola Warszawa

- Nasi trenerzy utrzymają cały czas zdalny kontakt i aktywność ze swoimi podopiecznymi - mówi Krzysztof Felczak, trener i wychowawca młodzieży w UMKS MOS Wola Warszawa. Jeden ze szkoleniowców Marcin Jackowicz wspólnie ze swoimi pociechami nagrywa krótkie filmiki dla swoich podopiecznych jak poprawnie ćwiczyć w trakcie epidemii.

Po nagraniu przychodzi czas na rozmowę z zawodnikami o wykonanym treningu. Każdy zawodnik może porozmawiać i wspólnie z trenerem zaplanować dalszy przebieg treningów domowych. - Rozmawiamy m.in. o technice i taktyce. Czekamy na rozwój wydarzeń. Rozgrywki zostały przerwane, ale to wcale nie znaczy, że nie ma pracy - podkreśla Krzysztof Felczak.

Prowadzony jest również trening mentalny. Zalecane są lektury, które później są analizowane. - Mimo pandemii koronowirusa życie sportowe kwitnie. Przed nami lato. Mamy zaplanowane na czas wakacji akcje szkoleniowe, obozy. Musimy być gotowi na ich realizację. Nasi trenerzy cały czas są w pełnej gotowości - kończy Krzysztof Felczak.

Młodziczki i młodzicy MOS Wola jako druga grupa pokazała jak aktywnie i z dobrym humorem spędzać czas w domach. Trenerzy dbają o formę zawodniczek i zawodników wysyłając szczegółowe plany treningowe i na zdjęciach widzą, że są one sumiennie wykonywane.

Najmłodsza grupa dziewcząt trenuje w domu. Zestawy ćwiczeń jakie dziewczęta otrzymują mailowo przy ogromnym wsparciu rodziców są realizowane w warunkach izolacji domowej. A szczegóły można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/moswola/videos/270668927267641/

 

  • 12
  • 2
  • 76
  • 0
  • 0

Podobne newsy


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/modules/mod_related_items_joomir/helper.php on line 52