SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 10 kwietnia 2013

Po dwóch meczach grupy A turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorek odbyło się uroczyste otwarcie turnieju.

Po dwóch meczach grupy A turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorek odbyło się uroczyste otwarcie turnieju.

W imieniu Polskiego Związku Piłki Siatkowej uczestników turnieju powitał Pan Andrzej Warych – Mam nadzieję, że ten turniej zostanie w waszej pamięci na długo. Jestem pewien, że będziemy świadkami rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie. Niech zwycięży najlepszy.

W uroczystym otwarciu udział wzięli organizator turnieju Piotr Pajda, poseł Tomasz Kulesza, burmistrz Jarosławia Andrzej Wyczawski oraz prezes Podkarpackiego Związku Piłki Siatkowej Wiesław Radomski.

Po przemówieniach i występach artystycznych podziękowano i pogratulowano obecnym na turnieju mistrzyniom Europy kadetek. Kwiaty i słowa uznania dostały:  Magdalena Damaske(Gedania Gdańsk), Karolina Piśla (MKS Dąbrowa Górnicza), Karolina Szczygieł i Aleksandra Wańczyk (Sandecja Nowy Sącz). Szczególne gratulacje dostała zawodniczka miejscowego klubu MKS SAN-Pajda Jarosław - Aleksandra Kazała.

- Jestem jedyną dziewczynom z podkarpacia, która była w składzie podczas mistrzostw Europy. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że mogę reprezentować swoje województwo i Jarosław w reprezentacji kadetek – powiedziała Aleksandra Kazała – Bardzo się cieszę ze złotego medalu, jednak mistrzostwa Europy to już historia. Przede mną nowe cele i nowe wyzwania. Muszę ciężko trenować, a co przyniesie przyszłość zobaczymy. 

  • 6
  • 0
  • 81
  • 0
  • 3