SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 13 kwietnia 2016

- Gratuluję Wam awansu do finałowego turnieju. Znalezienie się w czołowej ósemce drużyn jest już sukcesem - powiedział Przewodniczący Wydziału d/s Młodzieży PZPS Waldemar Sagan w czasie ceremonii otwarcia mistrzostw Polski juniorek w Luboniu.

- Gratuluję Wam awansu do finałowego turnieju. Znalezienie się w czołowej ósemce drużyn jest już sukcesem - powiedział Przewodniczący Wydziału d/s Młodzieży, Członek Prezydium Polskiego Związku Piłki Siatkowsj Waldemar Sagan w czasie ceremonii otwarcia mistrzostw Polski juniorek w Luboniu.

Przypomniał on, że "już czwarty sezon gospodarze finałowych turniejów o mistrzostwo Polski w kategoriach młodzieżowych wybierani są w drodze konkursu." - Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej zależy, żeby ranga tych czempionatów była wysoka a rywalizacja przebiegała w jak najlepszych obiektach, a uczestnicy mieli odpowiednie warunki bytowe. Siatkówka juniorów, kadetów i młodzików jest zapleczem pierwszych reprezentacji i jest tak samo ważna jak seniorska - podkreślił Waldemar Sagan.

Podziękował on władzom samorządowym za pomoc w organizacji mistrzostw Polski juniorek w Luboniu.

Zastępca Burmistrza Miasta Lubonia Mateusz Mikołajczak podkreślił, że Luboń przez najbliższe dni będzie żył siatkówką. - Witam serdecznie najlepsze polskie kluby juniorek - powiedział w czasie ceremonii otwarcia. - Bardzo cieszymy się, że możemy gościć tak zacne grono młodych sportowców. Dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej za okazane zaufanie. Postaramy się jego nie zawieść. Moim marzeniem jest, żeby siatkówka zagościła w Luboniu na co dzień, a nie tylko z okazji imprez centralnych. Życzę, żeby wszyscy - sportowcy, trenerzy, sędziowie i goście - wywieźli z naszego miasta jak najmilsze wspomnienia - powiedział.

Tradycyjną formułkę "Mistrzostwa Polski juniorek uważam za otwarte" wypowiedział Prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej Damian Gapiński, pod którego adresem padło już wiele słów  podziękowania i gratulacji "za ogrom włożonej pracy w organizację czempionatu."

- Pragnę podziękować organizatorowi turnieju Panu Damianowi Gapińskiemu - Prezesowi Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej za ogromne zaangażowanie i wielkopolską skrupulatność. Dziękuję również władzom samorządowym za serdeczność i ciepłe przyjęcie uczestniczek mistrzostw - napisał Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Paweł Papke w programie MP juniorek, programie którego nie powstydziliby się organizatorzy największych międzynarodowych imprez.

W części artystycznej wystąpił Paweł Skóra, mistrz świata, mistrz Europy i mistrz Polski we freestyle football. Uczestnik programu Mam Talent. Kreator wielu unikalnych trików w swojej dyscyplinie.  • 2
  • 0
  • 47
  • 0
  • 0