SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

29 sierpnia 2022

Akredytacje medialne na mecze Polska - Bułgaria w Katowicach

2 i 3 września w Spodku zaprezentuje się kobieca reprezentacja Polski, przygotowująca się do mistrzostw świata, których nasz kraj jest organizatorem razem z Holandią. 

Kadra Polski przygotowuje się do mistrzostw od początku sierpnia. W minionym tygodniu rozegrała pierwsze sparingi, dwukrotnie pokonując Niemcy (3:2 i 3:1). Kolejne zgrupowanie podopieczne Stefano Lavariniego rozpoczęły w poniedziałek w Mysłowicach, a jego podsumowaniem będą mecze z Bułgarią. Zostaną one rozegrane w piątek i sobotę w Spodku, na boisku przygotowanym do mistrzostw świata mężczyzn. Znakomici polscy kibice znów będą mieć okazję wesprzeć reprezentację, a młode polskie zawodniczki będą mieć okazje poczuć atmosferę w "świątyni polskiej siatkówki". Przeciwniczki są mocne, bowiem Bułgaria jest 15. w światowym rankingu, tylko dwa miejsca za Polską. 

Przedstawiciele mediów akredytowani na mecze Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska Słowenia 2022 mogą wziąć udział w wydarzeniu na podstawie swoich identyfikatorów. 

Pozostałych przedstawicieli mediów zainteresowanych meczem sparingowym Polska-Bułgaria zapraszamy do akredytacji. 

Polska – Bułgaria
piątek, 2 września, 18:00,
sobota, 3 września, 14:30
Spodek, Katowice

Zgłoszenia będą przyjmowane do czwartku 1 września, do południa.

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wnioski można składać po zalogowaniu się na stronie pzps.pl: https://www.pzps.pl/pl/logowanie-dla-dziennikarzy. Osoby niezarejestrowane jeszcze na naszej stronie będą musiały najpierw dokonać rejestracji: https://www.pzps.pl/pl/rejestracja-dziennikarza (prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza oznaczonych *).

Polską Siatkówkę wspierają

 

  • 1
  • 0
  • 13
  • 0
  • 2