SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jakub Matyka, 28 marca 2019

MP kadetek: mocna ekipa z Poznania z jasnym celem

Od piątku do niedzieli w Poznaniu rozegrany zostanie jeden z czterech półfinałowych turniejów mistrzostw Polski kadetek. Do stolicy Wielkopolski przyjadą trzy bardzo mocne drużyny: MOS Wola Warszawa, UKS Atena Warszawa oraz SMS Ostróda. Gospodarzem turnieju będzie Enea Energetyk Poznań, a wszystkie spotkania zostaną rozegrane w Hali C POSiR przy ul. Spychalskiego 34.

Kadetki Enea Energetyk Poznań po świetnym występie w ćwierćfinale mistrzostw Polski w małopolskich Proszowicach, gdzie bez straty seta wygrały całą imprezę, będą gospodarzem turnieju półfinałowego. UMKS MOS Wola Warszawa to jeden z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich, który do tej pory skompletował 36 medali mistrzostw Polski! Kolejną drużyną ze stolicy kraju będzie UKS Atena Warszawa. Jedna z mocniejszych drużyn w stawce z pewnością celuje w awans do tegorocznych finałów. Uzupełnieniem stawki jest zespół SMS Ostróda funkcjonujący we wszystkich kategoriach wiekowych na siatkarskich parkietach od 2010 roku.

Mocna ekipa z Poznania z jasnym celem
Poznań będzie reprezentowany przez mocną ekipę kadetek Enea Energetyk. Drużyna ze stolicy Wielkopolski dysponuje bardzo wyrównanym i dobrze poukładanym składem. Wzmocnieniem zespołu trenującego na co dzień na obiektach poznańskiej „chwiałki” z pewnością będzie również przyjmująca Martyna Borowczak, zawodniczka klubu, która na co dzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego PZPS w Szczyrku.

- Do półfinałów mistrzostw Polski podchodzimy z bardzo dobrym nastawieniem. Jesteśmy dobrze przygotowani i znamy swoje możliwości, dlatego liczymy na awans do turnieju finałowego. Poziom zawodów będzie bardzo wysoki, świadczy o tym udział wszystkich medalistów Mistrzostw Polski Młodziczek sprzed dwóch lat. Jesteśmy gotowi na mocne granie i zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki do wspierania naszych młodych zawodniczek. Na poznańskiej „chwiałce” zapowiadają się naprawdę wielkie siatkarskie emocje – mówi Marcin Orlik, trener kadetek Enea Energetyk Poznań.

Program godzinowy turnieju w Poznaniu:

Piątek

Enea Energetyk Poznań - SMS Ostróda 14:30
UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa 16:30

Sobota

SMS Ostróda - UKS Atena Warszawa 14:00
Enea Energetyk Poznań - UMKS MOS Wola Warszawa 16:00

Niedziela

UMKS MOS Wola Warszawa - SMS Ostróda 10:00
UKS Atena Warszawa - Enea Energetyk Poznań 12:00

Wszystkie szczegóły, transmisje live i zdjęcie w poniższym wydarzeniu na FB

  • 7
  • 0
  • 71
  • 0
  • 1