SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska, 26 lutego 2017

Od czwartku do niedzieli w ośmiu miastach rozgrywane był ćwierćfinały mistrzostw Polski juniorów 2017. Szesnaście drużyn wywalczyło awans do półfinałów które odbędą się w marcu.

Od czwartku do niedzieli w ośmiu miastach rozgrywane był ćwierćfinały mistrzostw Polski juniorów 2017. Awans do marcowych półfinałów wywalczył: Jastrzębski Węgiel, MMKS Kędzierzyn-Koźle, KS Gwardia Wrocław, Cuprum Lubin, MMKS Maraton Świnoujście, MUKS Amber Kalisz, Trefl Gdańsk SA, UKS SMS Joker Piła, UMKS MOS Wola Warszawa, RCS Radom, KS Wifała Łódź, Effector Kielce, KS Metro Warszawa, MKS MDK Warszawa, AKS V LO Rzeszów i EKS Skra Bełchatów.

Gospodarzem turniejów były: Nysa, Wrocław, Świnoujście, Gdańsk, Warszawa, Augustów, Kielce i Rzeszów.

Awans drużyn do półfinałów mistrzostw Polski juniorów 2017:
Grupa I Nysa: Jastrzębski Węgiel i MMKS Kędzierzyn-Koźle
Grupa II Wrocław: KS Gwardia Wrocław i Cuprum Lubin
Grupa III Świnoujście: MMKS Maraton Świnoujście i MUKS Amber Kalisz
Grupa IV Gdańsk: Trefl Gdańsk SA i UKS SMS Joker Piła
Grupa V Warszawa: UMKS MOS Wola Warszawa i RCS Radom
Grupa VI Augustów: KS Metro Warszawa i MKS MDK Warszawa
Grupa VII Kielce: KS Wifama Łódź i Effector Kielce
Grupa VIII Rzeszów: AKS V LO Rzeszów i EKS Skra Bełchatów

Wyniki I grupy w Nysie:
23 lutego (czwartek)
AZS PWSZ Nysa - KPS Dekoria Świdnica 3:0 (25:17, 25:15, 25:15)
Jastrzębski Węgiel - UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:13, 25:23, 25:14)
24 lutego (piątek)
Exact Systems Norwid Częstochowa - KPS Dekoria Świdnica 3:0 (25:12, 25:17, 25:9)
MMKS Kędzierzyn-Koźle - UMKS Kędzanin Kęty 3:1 (25:18, 25:15, 22:25, 25:23)
AZS PWSZ Nysa - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:21, 25:22, 30:28)
Jastrzębski Węgiel - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:19, 21:25, 25:17, 25:17)
25 lutego (sobota)
KPS Dekoria Świdnica - UMKS Kęczanin Kęty 0:3 (20:25, 25:27, 19:25)
AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:3 (11:25, 21:25, 22:25)
Exact System Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 (21:25, 18:25, 19:25)
26 lutego (niedziela)
Exact Systems Norwid Częstochowa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)
AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 (14:25, 16:25, 20:25)

Wyniki II grupy we Wrocławiu:
23 lutego (czwartek)
KS Gwardia Wrocław - UKS MOS Opole 3:0 (25:7, 25:12, 25:8)
SKPS Dunajec Nowy Sącz - AZS 2020 IV LO Częstochowa 1:3 (21:25, 27:25, 18:25, 19:25)
24 lutego (piątek)
MKS Andrychów - UKS MOS Opole 3:1 (25:14, 25:18, 23:25, 25:21)
Cuprum Lubin - AZS 2020 IV LO Częstochowa 3:1 (23:25, 25:15, 25:15, 29:27)
KS Gwardia Wrocław - MKS Andrychów 3:2 (25:21, 20:25, 26:28, 25:28, 15:5)
SKPS Dunajec Nowy Sącz - Cuprum Lubin 1:3 (19:25, 20:25, 25:23, 16:25)
25 lutego (sobota)
UKS MOS Opole - SKPS Dunajec Nowy Sącz 1:3 (9:25, 20:25, 25:22, 23:25)
KS Gwardia Wrocław - AZS 2020 IV LO Częstochowa 3:2 (25:27, 23:25, 25:22, 25:22, 15:13)
MKS Andrychów - Cuprum Lubin 0:3 (20:25, 20:25, 20:25)
26 lutego (niedziela)
MKS Andrychów - AZS 2020 IV LO Częstochowa 2:3 (25:18, 25:20, 16:25, 15:25, 8:15)
KS Gwardia Wrocław - Cuprum Lubin 3:0 (25:16, 25:19, 25:21)

Wyniki III grupy w Świnoujściu:
23 lutego (czwartek)
MMKS Maraton Świnoujście - UMKS Jurand Malbork 3:1 (25:13, 20:25, 25:22, 25:16)
GKAS Volley-Tęcza Gubin-Krosno Odrzańskie- MUKS Amber Kalisz 2:3 (22:25, 25:23, 25:20, 19:25, 16:18)
24 lutego (piątek)
UKS Trzynastka Zielona Góra - UMKS Jurand Malbork 2:3 (10:25, 20:25, 25:16, 25:19, 8:15)
KS Espadon Szczecin - MUKS Amber Kalisz 0:3 (19:25, 14:25, 12:25)
MMKS Maraton Świnoujście - UKS Trzynastka Zielona Góra 3:0 (25:16, 25:19, 25:16)
GKAS Volley-Tęcza Gubin-Krosno Odrzańskie - KS Espadon Szczecin 3:1 (25:19, 25:21, 22:25, 25:17)
25 lutego (sobota)
UKS Trzynastka Zielona Góra - KS Espadon Szczecin 2:3 (25:27, 25:22, 23:25, 25:14, 12:15)
MMKS Maraton Świnoujście - GKAS Volley-Tęcza Gubin-Krosno Odrzańskie 3:1 (25:20, 23:25, 25:12, 25:16)
MUKS Amber Kalisz - UMKS Jurad Malbork 3:0 (25:22, 25:19, 25:14)
26 lutego (niedziela)
GKAS Volley-Tęcza Gubin-Krosno Odrzańskie - UMKS Jurad Malbork 1:3 (25:16, 21:25, 23:25, 22:25)
MMKS Maraton Świnoujście - MUKS Amber Kalisz 3:0 (25:15, 25:19, 25:20)

Wyniki IV grupy w Gdańsku:
23 lutego (czwartek)
Trefl Gdańsk SA - LMKS Żak - Espadon Pyrzyce 3:0 (25:14, 25:12, 25:17)
UKS SMS Joker Piła - UKS SET Kozaryn Gorzów 3:0 (25:16, 25:16, 25:19)
24 lutego (piątek)
KS Energetyk Poznań - LMKS Żak - Espadon Pyrzyce 3:1 (25:16, 20:25, 25:23, 25:18)
UKS SET Kozaryn Gorzów - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 1:3 (15:25, 25:22, 25:27, 20:25)
Trefl Gdańsk SA - KS Energetyk Poznań 3:0 (25:11, 25:21, 25:10)
UKS SMS Joker Piła - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 3:1 (21:25, 25:19, 25:16, 25:16)
25 lutego (sobota)
LMKS Żak - Espadon Pyrzyce - UKS SET Kozaryn Gorzów 1:3 (25:22, 18:25, 26:28, 22:25)
Trefl Gdańsk SA - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 3:0 (25:11, 25:21, 25:23)
UKS SMS Joker Piła - KS Energetyk Poznań 3:0 (25:18, 25:20, 25:13)
26 lutego (niedziela)
UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański - KS Energetyk Poznań 2:3
Trefl Gdańsk SA - UKS SMS Joker Piła 3:0 (25:16, 25:15, 25:20)

Wyniki V grupy w Warszawie:
23 lutego (czwartek)
UMKS MOS Wola Warszawa - TS Volley Rybnik 3:0 (25:7, 25:23, 25:15)
BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Chemik Olsztyn 3:0 (25:15, 25:16, 25:14)
24 lutego (piątek)
GKPS Gorlice - TS Volley Rybnik 1:3 (21:25, 25:21, 22:25, 15:25)
RCS Radom - UKS Chemik Olsztyn 3:0 (25:21, 25:10, 25:20)
UMKS MOS Wola Warszawa - GKPS Gorlice 3:0 (25:20, 25:15, 25:15)
BKS Chemik Bydgoszcz - RCS Radom 1:3 (25:22, 23:25, 20:25, 28:30)
25 lutego (sobota)
GKPS Gorlice - UKS Chemik Olsztyn 3:1 (26:28, 25:22, 25:23, 25:14)
UMKS MOS Wola Warszawa - BKS Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:22, 26:24, 25:23)
TS Volley Rybnik - RCS Radom 0:3 (20:25, 15:25, 9:25)
26 lutego (niedziela)
BKS Chemik Bydgoszcz - TS Volley Rybnik 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)
UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Radom 3:2 (25:18; 22:25; 25:19; 31:33; 15:13)

Wyniki VI grupy w Augustowie:
23 lutego (czwartek)
UKS Centrum Augustów - MKS MDK Warszawa 0:3 (16:25, 23:25, 8:25)
AZS UWM Olsztyn - UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:14, 25:21, 25:13)
24 lutego (piątek)
SMS MLKS Foto Ola Ostróda - MKS MDK Warszawa 0:3 (11:25, 19:25, 17:25)
KS Metro Warszawa - UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:14, 25:7, 25:18)
UKS Centrum Augustów - SMS MLKS Foto Ola Ostróda 3:1 (19:25, 25:23, 25:18, 25:21)
AZS UWM Olsztyn - KS Metro Warszawa 1:3 (11:25, 22:25, 25:12, 17:25)
25 lutego (sobota)
UKS Budowlanka Toruń - SMS MLKS Foto Ola Ostróda 1:3 (27:25, 22:25, 19:25, 16:25)
MKS MDK Warszawa - AZS UWM Olsztyn 3:1 (18:25, 25:16, 25:23, 25:23)
KS Metro Warszawa - UKS Centrum Augustów 3:0 (25:19, 29:27, 25:22)
26 lutego (niedziela)
AZS UWM Olsztyn - UKS Centrum Augustów 3:1 (25:19, 25:18, 18:25, 25:13)
MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa 2:3 (25:15, 25:19, 22:25, 22:25, 11:15)

Wyniki VII grupy w Kielcach:
23 lutego (czwartek)
Effector Kielce - AKS Orkan Nisko 3:0 (25:17, 25:19, 25:20)
KS Wifama Łódź - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski 3:0 (25:21, 26:24, 25:22)
24 lutego (piątek)
MKS Bzura Ozorków - AKS Orkan Nisko 3:1 (22:25, 25:20, 25:19, 25:10)
Siatkarz Staszów - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski 2:3 (20:25, 21:25, 25:20, 25:23, 7:15)
Effector Kielce - MKS Bzura Ozorków 3:1 (25:27, 32:30, 25:12, 25:22)
KS Wifama Łódź - Siatkarz Staszów 3:0 (25:17, 25:15, 25:18)
25 lutego (sobota)
AKS Orkan Nisko - Siatkarz Staszów 3:2 (22:25, 23:25, 25:18, 25:20, 18:16)
Effector Kielce - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski 3:1 (15:25, 25:19, 29:27, 25:23)
KS Wifama Łódź - MKS Bzura Ozorków 3:0 (25:14, 25:20, 25:17)
26 lutego (niedziela)
UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - MKS Bzura Ozorków 3:0 (25:15, 25:16, 25:19)
Effector Kielce - KS Wifama Łódź 0:3 (18:25, 20:25, 15:25)

Wyniki VIII grupy w Rzeszowie:
23 lutego (czwartek)
AKS V LO Rzeszów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:15, 25:10, 25:14)
UKS Serbinów Biała Podlaska - EKS Skra Bełchatów 1:3 (7:25, 17:25, 25:23, 15:25)
24 lutego (piątek)
MKS MOSiR Jasło - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (25:18, 25:21, 28:30, 22:25, 15:9)
Karpaty MOSiR Krosno - EKS Skra Bełchatów 0:3 (24:26, 17:25, 11:25)
AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 3:1 (25:20, 23:25, 25:9, 25:14)
UKS Serbinów Biała Podlaska - Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (25:23, 17:25, 19:25, 22:25)
25 lutego (sobota)
SMS Ostrowiec Świętokrzyski - UKS Serbinów Biała Podlaska 2:3 (13:25, 25:22, 25:23, 18:25, 12:15)
AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:16, 25:19, 25:10)
MKS MOSiR Jasło - EKS Skra Bełchatów 0:3 (18:25, 20:25, 13:25)
26 lutego (niedziela)
MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 2:3 (25:23, 19:25, 18:25, 25:23, 8:15)
AKS V LO Rzeszów - EKS Skra Bełchatów 3:0 (25:19, 30:28, 25:17)

  • 3
  • 0
  • 32
  • 0
  • 0