SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP, 15 sierpnia 2022

Zakończyły się XX ORLEN Mistrzostwa Polski Oldbojów Kobiet i Mężczyzn

We Wrześni zakończyły się XX ORLEN Mistrzostwa Polski Oldbojów Kobiet i Mężczyzn.Rywalizacja przy rekordowej obsadzie 186 par toczyła się od piątku do poniedziałku.

Medaliści XX ORLEN MP w siatkówce plażowej
Kobiety plus 70 lat (16 par)
1. Magdalena Saad/Agnieszka Wołoszyn
2. Martyna Wardak/Joanna Wiatr
3. Joanna Rejno/Ilona Zielińska-Czubek

plus 80 (8)
1 Agnieszka Thomas/Agata Grygorowicz
2 Anna Pustelnik/Agata Józefowicz
3. Lucyna Dydzińska/Anna Wolańska

plus 80 (8)
1. Aleksandra Misiak/Edyta Janas
2. Katarzyna Pietrzela/Marlena Molińska
3. Joanna Sobieska/Joanna Karwat

23043d
Mężczyźni
plus 70 (24)
1. Sylwester Janek/Michał Koryciński
2. Piotr Słonina/ Łukasz Kiniorski
3. Patryk Baran/Michał Matyja

plus 80 (32)
1. Damian Załęski/Mariusz Szlejter
2. Marcin Iglewski/Jakub Więcek
3. Grzegorz Barciak/Aleksander Januszkiewicz

plus 90 (24)
1. Krzysztof Gałecki/Grzegorz Łakomy
2. Robert Wykowski/Waldemar Pastuszuk
3. Jarosław Bykowski/Marek Zaręba

plus 100 (24)
1. Tomasz Klocek/Sławomir Marzec
2. Jerzy Boguta/Przemysław Pieczyński
3. Jacek Danaj/Stanisław Ciupa
3. Jarosław Szwajkowski/Mariusz Fryźlewicz

plus 110 (12)
1. Ryszard Nowak/Artur Tomaszewski
2. Dariusz Lewicki/Andrzej Felic
3. Krzysztof Wojtyłko/Aleksander Biegun

plus120 (12)
1. Paweł Staszkiewicz/Stefan Molski
2. Daniel Więcek/Przemysław Augustyniak
3. Krzysztof Rzepka/Krzysztof Jankowski

plus 130 (8)
1. Tomasz Rudnicki/Leszek Dobek
2. Wojciech Zalewski/Zbigniew Ziętkowski
3. Marek Biernatowicz/Piotr Słojewski

Miksty
plus 35
1.Dominika Taranko/Bartłomiej Taranko
2.Aleksandra Tomaszewska-Januszka/Paweł Sutyniec
3.Anna Urych-Turska/Błażej Szubstarski

plus 50
1.Edyta Janas/Krzysztof Gałecki
2.Ewa Mirosławska/Wojciech Szymankiewicz
3.Iwona Hardiej/Krzysztof Kielczyk



23043c






  • 11
  • 0
  • 7
  • 0
  • 0
Wrzesień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
  • 01 Wrz

    Turniej Future Warszawa, Polska

  • 01 Wrz

    CEV U18 ECH - Lutraki, Grecja

    Lutraki, Grecja
  • 02 Wrz

    Turniej Future Warszawa, Polska

  • 02 Wrz

    CEV U18 ECH - Lutraki, Grecja

    Lutraki, Grecja
  • 03 Wrz

    Turniej Future Warszawa, Polska

  • 03 Wrz

    CEV U18 ECH - Lutraki, Grecja

    Lutraki, Grecja
  • 04 Wrz

    Turniej Future Warszawa, Polska

  • 04 Wrz

    CEV U18 ECH - Lutraki, Grecja

    Lutraki, Grecja
  • 14 Wrz

    Mistrzostwa Świata U19- Dikili, Turcja

  • 15 Wrz

    Mistrzostwa Świata U19- Dikili, Turcja

  • 16 Wrz

    Mistrzostwa Świata U19- Dikili, Turcja

  • 17 Wrz

    Mistrzostwa Świata U19- Dikili, Turcja

  • 18 Wrz

    Mistrzostwa Świata U19- Dikili, Turcja

  • 28 Wrz

    Turniej Elite 16 Paryż, Francja

  • 29 Wrz

    Turniej Elite 16 Paryż, Francja

  • 30 Wrz

    Turniej Elite 16 Paryż, Francja