SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

MSZ fot plusliga.pl/Paweł Piotrowski, 22 grudnia 2021

TAURON PP: wyniki środowych meczów 1/16 finału

W środowych meczach 1/16 finału TAURON Pucharu Polski nie było niespodzianek. Zespoły PlusLigi w komplecie wygrały wyjazdowe mecze z zespołami TAURON 1. Ligi i 2. ligi. Stawkę uzupełnili siatkarze z Kluczborka, którzy pokonali Olimpię Sulęcin w meczu drużyn „drugiego frontu”.


Wyniki 1/16 TAURON Pucharu Polski

 

Krispol Września – Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (25:16, 13:25, 21:25, 25:15, 10:15)

BKS Visła Proline Bydgoszcz – Cuprum Lubin 1:3 (21:15, 28:26, 18:25, 16:25)

BBTS Bielsko – Biała – Trefl Gdańsk 0:3 (25:27, 22:25, 12:25)

Mickiewicz Kluczbork – Sulęcińskie Towarzystwo Sportowe Olimpia 3:0 (25:19, 25:21, 25:20)

ZAKSA Strzelce Opolskie – GKS Katowice 0:3 (21:25, 17:25, 16:25)

SPS Chrobry Głogów – Stal Nysa 0:3 (22:25, 17:25, 21:25)

Exact Systems Norwid Częstochowa – PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:18, 21:25, 11:25, 20:25)

MKS Będzin – Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (17:25, 26:28, 29:31)

Chemeko-System Gwardia Wrocław – LUK Lublin 1:3 (25:17, 20:25, 23:25, 23:25)

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Projekt Warszawa 0:3 (21:25, 17:25, 22:25)

KPS STALPRO Joker Powiat Pilski – Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 15:25, 11:25)

AZS AGH Kraków – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn – Koźle 1:3 (13:25, 14:25, 25:22, 23:25)

WKS Wieluń – Legia Warszawa 0:3 (15:25, 23:25, 13:25)

  • 6
  • 3
  • 10
  • 0
  • 1
Wrzesień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
  • 01 Wrz

    Turniej Future Warszawa, Polska

  • 01 Wrz

    CEV U18 ECH - Lutraki, Grecja

    Lutraki, Grecja
  • 02 Wrz

    Turniej Future Warszawa, Polska

  • 02 Wrz

    CEV U18 ECH - Lutraki, Grecja

    Lutraki, Grecja
  • 03 Wrz

    Turniej Future Warszawa, Polska

  • 03 Wrz

    CEV U18 ECH - Lutraki, Grecja

    Lutraki, Grecja
  • 04 Wrz

    Turniej Future Warszawa, Polska

  • 04 Wrz

    CEV U18 ECH - Lutraki, Grecja

    Lutraki, Grecja
  • 14 Wrz

    Mistrzostwa Świata U19- Dikili, Turcja

  • 15 Wrz

    Mistrzostwa Świata U19- Dikili, Turcja

  • 16 Wrz

    Mistrzostwa Świata U19- Dikili, Turcja

  • 17 Wrz

    Mistrzostwa Świata U19- Dikili, Turcja

  • 18 Wrz

    Mistrzostwa Świata U19- Dikili, Turcja

  • 28 Wrz

    Turniej Elite 16 Paryż, Francja

  • 29 Wrz

    Turniej Elite 16 Paryż, Francja

  • 30 Wrz

    Turniej Elite 16 Paryż, Francja