SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 17 lipca 2020

Akredytacje na mecze reprezentacji mężczyzn Polska – Estonia i kobiet Polska – Szwajcaria

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że rozpoczął się proces akredytacyjny na mecze reprezentacji Polska – Estonia mężczyzn i Polska – Szwajcaria kobiet, które rozegrane zostaną odpowiednio 26, 27 oraz 28 i 29 lipca w Sport Arena Łódź im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego.

Wnioski akredytacyjne można składać po zalogowaniu się na stronie pzps.pl: https://www.pzps.pl/pl/logowanie-dla-dziennikarzy. Osoby niezarejestrowane jeszcze na naszej stronie będą musiały najpierw dokonać rejestracji: https://www.pzps.pl/pl/rejestracja-dziennikarza. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza oznaczonych *.

Proces akredytacyjny potrwa do czwartku 23 lipca, do 12.00. Procesy akredytacyjne prowadzony będzie odrębnie na spotkania reprezentacji mężczyzn i reprezentacji kobiet.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa liczba dziennikarzy i fotoreporterów będzie ograniczona.

Jednocześnie informujemy, że każda z osób uczestniczących w wydarzeniu będzie przechodzić, na miejscu w hali, niezbędne badania i wywiad. O szczegółach informować będziemy akredytowanych.

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polska – Estonia mężczyzn:

26 lipca o 20.00

27 lipca o 18.00

w Sport Arena Łódź im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego.

 

Polska – Szwajcaria kobiet:

28 lipca o 20.00

 29 lipca o 20.00

w Sport Arena Łódź im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego.

 

Transmisje: Polsat Sport

#Kochamysiatkówkę #WracamyDoGry

  Polską Siatkówkę wspierają

  • 0
  • 1
  • 51
  • 0
  • 0