SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

EA fot. Krzysztof Cichomski i Maciej Goclon, 11 marca 2021

TAURON Liga: wygrana Grupy Azoty Chemika Police na koniec fazy zasadniczej

Developres SkyRes Rzeszów przed E.LECLERC MOYA Radomka Radom i Grupą Azoty Chemikiem Police - taka jest kolejność czołowej trójki drużyn po zakończeniu fazy zasadniczej TAURON Ligi. W ostatnim meczu, zaległym z 19. kolejki, policzanki pokonały Jokera Świecie 3:0 (25:17, 25:21, 25:17). MVP została wybrana Natalia Mędrzyk. Ostatnie miejsce zajęła Enea PTPS Piła, co oznacza "utratę uprawnień do udziału w rozgrywkach TAURON Ligi."

Grupa Azoty Chemik miała jeszcze o co walczyć w tym starciu.Zwycięstwo za trzy punkty mogło im zapewni trzecią lokatę na koniec tej części rozgrywek. Zespół gości niezależnie od wyniku nie mógł już liczyć na poprawę lokaty. Ten sezon zakończy na 11. miejscu wklasyfikacji końcowej. Siatkarki z Polic odniosły łatwe zwycięstwo. W ćwierćfinale spotkają się z Grotem Budowlanymi Łódź.

Faza play off rozpocznie się już w sobotę, a Developres SkyRes zagra z ósmą w tabeli Energą MKS Piła. Rywalem E.LECLERC MOYA Radomki będzie DPD IŁCapital Legionovia Legionowo, a czwartą parę ćwierćfinalistek utworzą ŁKS Commercecon Łodź i BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Drużyny z miejsc 9-10 powalczą o dziewiątą lokatę. Jedenasty Joker zakończył udział w sezonie 2020/21.

Tabela i szczegóły: https://www.tauronliga.pl/table.html
  • 6
  • 2
  • 21
  • 0
  • 1