SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

EA, 30 grudnia 2016

Reprezentacja Polski kadetek, która zajęła drugie miejsce w I Memoriale Damiana Gapińskiego zagra od 13 do 15 stycznia w Kownie w eliminacjach do mistrzostw Europy U18.

Reprezentacja Polski kadetek, która zajęła w Luboniu drugie miejsce w I Memoriale Damiana Gapińskiego zagra od 13 do 15 stycznia w Kownie w eliminacjach do mistrzostw Europy U18. Rywalkami będą Czechy, Estonia i Litwa. Awans uzyskają zespoły z pierwszych lokat w ośmiu grupach oraz trzy drużyny z drugich miejsc z najlepszym bilansem.

W Luboniu podopieczne trenera Grzegorza Wagnera pomyślnie przeszły przez fazę grupową oraz półfinał, a w finale nie sprostały już swoim koleżankom z reprezentacji Polski juniorek.

- W Luboniu mamy bardzo fajny i potrzebny turniej. Rozgrywany jest w okresie, kiedy tridno trenuje. Teraz zawodniczki potrzebują jak najwięcej grania i w Memoriale była taka możliwość. Spawdziliśmy wiele wariantów gry a także mieliśmy okazję zgrania zawodniczke z SMS w Szczyrku z tymi które dołączyły do nas z klubów - powiedział trener reprezentacji Polski kadetek Grzegorz Wagner.

W Lubonia 16-osobowa kadra Polski kadatek udała się do Olecka. W Memoriale Damiana Gapińskiego grało czternaście zawodniczek. Oliwia Bałuk i Paulina Damaske miały wolne.

W połowie grudnia w Olecku zespół trenera Grzegorza Wagnera zdobył srebrny medal mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA). Tutaj spędzi ostatnie dni przed wyjazdem do pobliskiego Kowna. Od 4 do 7 stycznia nasza reprezentacja rozegra sparingi z Niemcami i Finlandią.

  • 0
  • 2
  • 66
  • 0
  • 7