SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG, 29 grudnia 2016

Znamy już dokładny harmonogram spotkań CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017!

Znamy już dokładny harmonogram spotkań CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017!

Faza grupowa EUROVOLLEY POLAND 2017 zostanie rozegrana w dniach 24-28 sierpnia 2017 r. w czterech Miastach-Gospodarzach: Gdańsku (grupa A z Polską), Szczecinie (grupa B), Krakowie (grupa C) i Katowicach (grupa D), z Meczem i Ceremonią Otwarcia na Stadionie PGE Narodowy.

Kliknij by powiększyć:

Harmonogram EUROVOLLEY POLAND 2017

30 sierpnia, po dniu przerwy, w Krakowie i Katowicach rozegrane zostaną spotkania barażowe pomiędzy drużynami z drugich i trzecich miejsc, odpowiednio w grupach A i C oraz B i D. Zwycięzcy tych meczów zmierzą się z najlepszymi zespołami fazy grupowej w ćwierćfinałach, które także odbędą się w Krakowie i Katowicach, 31 sierpnia.

Faza finałowa rozegra się w krakowskiej Tauron Arenie. W sobotę 2 września odbędą się spotkania półfinałowe, a dzień później mecze o medale mistrzostw Starego Kontynentu.

Godziny spotkań w ciągu całego turnieju są ustalone na 17:30 i 20:30. Na tę późniejszą godzinę zaplanowane są wszystkie mecze Reprezentacji Polski w fazie grupowej.

Przypominamy też, że dziś o 12:00 do sprzedaży wprowadzona została kolejna pula biletów na mecze półfinałowe i o medale EUROVOLLEY POLAND 2017. Szczegóły na eBilet.pl, https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/.