SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

polsatsport.pl, 5 grudnia 2016

Na tę wiadomość kibice siatkówki czekali od dawna! Już w czwartek - 22 grudnia Polsat Sport i Polsat Sport News zaprezentują premierowy odcinek programu "Polska 2017 - Magazyn Siatkarski"

Na tę wiadomość kibice siatkówki czekali od dawna! Już w czwartek - 22 grudnia Polsat Sport i Polsat Sport News zaprezentują premierowy odcinek programu "Polska 2017 - Magazyn Siatkarski", w którym będą poruszane aktualne zagadnienia i problemy, którymi żyje środowisko siatkarskie.

Prowadzący program dziennikarze Polsatu Sport: Jerzy Mielewski, Krzysztof Wanio, Przemysław Iwańczyk oraz Marek Magiera będą - wraz z ekspertami stacji i przedstawicielami środowiska siatkarskiego - poruszali tematy związane zarówno z rozgrywkami PlusLigi, ORLEN Ligi, jak również z reprezentacjami Polski i zbliżającymi się mistrzostwami Europy siatkarzy, które zostaną rozegrane od 25 sierpnia do 3 września 2017 roku w czterech polskich halach: Ergo Arena (Gdańsk/Sopot), Azoty Arena (Szczecin), Spodek (Katowice) oraz Tauron Arena (Kraków).

W nowym magazynie zaprezentują się również - słynący z oryginalnego i bezkompromisowego spojrzenia na siatkówkę - byli reprezentanci Polski: Łukasz Kadziewicz (Kadziu Project) oraz Krzysztof Ignaczak. Poruszą niezwykle ważne dla przyszłości polskiej siatkówki zagadnienia związane ze szkoleniem młodych adeptów tej dyscypliny sportu (szkółki prowadzone przez byłych siatkarzy, SOS, SMS, reprezentacje młodzieżowe). Znajdzie się również miejsce dla e-sportu: będą rozmowy o rywalizacji w "Wygraj PlusLigę", "Wygraj ORLEN Ligę" oraz o innych aktywnościach internetowych. Więcej szczegółów wkrótce!

Polska 2017-Magazyn siatkarski !! Pierwszy odcinek 22.12.2016 godz.17.Od stycznia w każdy czwartek o 20 - szczegóły wkrótce na @polsatsport — Jerzy Mielewski (@Mielewski) 2 grudnia 2016

Premierowy odcinek programu "Polska 2017 - Magazyn Siatkarski" w czwartek - 22 grudnia 2016 roku o godzinie 17.00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. Kolejne - od stycznia 2017 roku, w każdy czwartek.