SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

UM Łódź/JU, 12 sierpnia 2014

Bilety na mecze FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA w PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014, koszulki okolicznościowe i oficjalne piłki siatkarskie będzie można wygrać, biorąc udział w konkursach zorganizowanych przez Łódź na oficjalnym facebookowym profilu miasta www.facebook.pl/lodzpl. Zabawa ruszy od poniedziałku 18 sierpnia i jest jednym z elementów promocji zbliżających się mistrzostw.

Bilety na mecze FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA w PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014, koszulki okolicznościowe i oficjalne piłki siatkarskie będzie można wygrać, biorąc udział w konkursach zorganizowanych przez Łódź na oficjalnym facebookowym profilu miasta www.facebook.pl/lodzpl.  Zabawa ruszy od poniedziałku 18 sierpnia i jest jednym z elementów promocji zbliżających się mistrzostw.

– Zapraszamy łodzian do zaangażowania się w mistrzostwa świata, także poprzez udział w konkursach na naszym profilu na Facebooku. Wystarczy „polubić” nasze miasto. Dodatkowo mamy niespodziankę dla osób, które mają, bądź będą miały bilety na spotkania w Łodzi. Będą mogli oni za darmo korzystać z komunikacji miejskiej, wejść do ogrodu botanicznego, ZOO, palmiarni, instytucji kultury, czy na pływalnię Wodny Raj – powiedziała podczas poniedziałkowego briefingu na reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej Prezydent Łodzi,  Hanna Zdanowska, dodając, że to nie koniec ulg dla fanów siatkówki.

– Łódź to miasto szczęśliwe dla siatkówki. To tutaj polska reprezentacja zagra najwięcej spotkań podczas mistrzostw świata. Drużyna przygotowuje się do tych rozgrywek. Zawodnicy wiedzą, czego oczekują od nich kibice. Trenują z dodatkową motywacją m.in. sami poprosili o 10-kilogramowe obciążenie w trakcie treningów, by być lepiej przygotowanymi – dodał prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski.

W Łodzi, a dokładniej na rynku Manufaktury, szykowana jest także specjalna strefa kibica, która ustawiona będzie przez cały okres trwania mecze FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA w PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014.

– Mistrzostwa świata rozgrywane będą w siedmiu polskich miastach. Każde z nich ma doskonałą okazję by pokazać się w kraju i za sprawą transmisji do niemal 170 krajów promować w wymiarze międzynarodowym. Łódź, położona w centrum Polski będzie jednocześnie centralnym miejscem dla polskich kibiców. To tu biało-czerwoni, miejmy nadzieję rozegrają najwięcej spotkań w turnieju. Dlatego Łódź będzie kluczowym miejscem mistrzostw – wyjaśnił Artur Popko, Pierwszy Wiceprezes PZPS.  

FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA w PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014 Rozpoczną się 30 sierpnia, a zakończą 21 września. W Łodzi mecze rozgrywane będą od 10 do 20 września.

Po spotkaniu z mediami w łódzkim magistracie odbyła się narada organizatora (PZPS) z wszystkimi departamentami Urzędu Miejskiego i służbami podlegającymi urzędom centralnym. W trakcie spotkania żadna ze stron nie zgłaszała istotnych problemów związanych z organizacją mistrzostw w Łodzi. Podsumowując spotkanie Hanna Zdanowska, Prezydent Łodzi stwierdziła – Łódź jest gotowa do mistrzostw świata.