SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jarosław Marendziak - Oficer prasowy EUROVOLLEY POLAND 2017 w Szczecinie, 21 kwietnia 2017

W wyjątkowej scenografii nad Odrą, w świetle ogrzewających promieni słonecznych odbyło się oficjalne śniadanie prasowe podsumowujące dotychczasowe przygotowania do EUROVOLLEY POLAND 2017 w siatkówce mężczyzn w Szczecinie.

W wyjątkowej scenografii nad Odrą, w świetle ogrzewających promieni słonecznych odbyło się oficjalne śniadanie prasowe podsumowujące dotychczasowe przygotowania do mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn w Szczecinie.

Udział w nim wzięli Prezydent Miasta Piotr Krzystek i Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk. Śniadanie odbyło się po zwycięstwie siatkarek Chemika Police w rozgrywkach ORLEN Ligi. Czwarty z rzędu triumf obserwował komplet widzów w hali w której swoje mecze grupowe rozgrywać będą reprezentacje Włoch, Niemiec, Słowacji i Czech. To było najlepsze podsumowanie zainteresowania, jakim siatkówka cieszy się w regionie zachodniopomorskim. Warto dodać, że wydarzenie rangi mistrzostw Europy w tej części Polski zagości po raz pierwszy w historii.

Obie strony podkreśliły dotychczasową bardzo dobrą współpracę. Dziennikarze dopytywali przede wszystkim o dotychczasową sprzedaż biletów na EUROVOLLEY POLAND 2017 oraz kwestie organizacyjne, z którymi zmierzą się już w trakcie rozgrywania pojedynków grupowych.

Jesteśmy zadowoleni i przy okazji troszkę zdumieni zainteresowaniem biletami. Na mecze grupowe w Szczecinie sprzedanych zostało już ponad połowa biletów. Radość, to oczywiście fakt tak wielkiego zainteresowania, ale pamiętać należy, że zgodnie z zasadami jesteśmy zobowiązani do przekazania każdej z narodowych federacji 10-ciu procent wejściówek. Więc wygląda na to, że sprzedaliśmy już 90-ąt procent biletów. Oczywiście jesteśmy w kontakcie z federacjami Włoch, Czech, Słowacji i Niemiec. Jeśli otrzymamy potwierdzenie, że nie wykorzystają całej puli biletów – przekażemy je natychmiast do sprzedaży – powiedział Jacek Kasprzyk, Prezes PZPS.

Chcę podkreślić, że dotychczasowe nasze kontakty są wyjątkowo owocne. To wydarzenie nie tylko promujące Szczecin poza granicami kraju, ale też szansa, by kibice siatkówki w całym regionie mogli uczestniczyć tu na miejscu w wydarzeniu wyjątkowym. Sierpień szykuje się dla nas wyjątkowo atrakcyjnie. Zlot żaglowców, festiwal sztucznych ogni i wreszcie męskie mistrzostwa Europy. To będzie wyjątkowy emocjonujący czas dla nas. Bardzo się z tego cieszę – podkreślił Piotr Krzystek, Prezydent Szczecina.

W tej chwili dopracowywane są ostatnie szczegóły dotyczące wydarzeń poprzedzających mistrzostwa Europy w Szczecinie. Pierwszy mecze w szczecińskiej grupie rozegrane zostaną 25. sierpnia 2017.

Przypominamy jednocześnie, że cały czas trwa sprzedaż biletów na EUROVOLLEY POLAND 2017 poprzez strony: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/, eurovolley2017.com

Posiadacze biletów na jakikolwiek mecz EUROVOLLEY POLAND 2017 będą mogli wziąć udział w drugim etapie przedsprzedaży zaplanowanej na początek maja na niezwykłe Ceremonię i Mecz Otwarcia na PGE Narodowym – 24 sierpnia.

Ta oferta skierowana jest również do najbardziej wiernych fanów reprezentacji Polski, czyli:

1.         Nabyli lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na Stadionie PGE Narodowy).

2.         W latach 2015-2017 drogą internetową nabyli bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn) i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Każdy z kibiców spełniających jeden z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży.