SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

21 maja 2018

Be part of the game - bądź częścią gry - we wtorek w Łodzi

„Be part of the game - bądź częścią gry” – w Łodzi
Przyjdź i wygraj zaproszenie na Siatkarską Ligę Narodów!

Dnia 22.05.2018 w Łodzi  odbędzie się wydarzenie "Bądź częścią gry" organizowane w ramach promocji Siatkarskiej Ligi Narodów. Event odbędzie się przy ul. Piotrkowskiej 76.

Podczas wydarzenia będziemy świadkami spektakularnego mappingu, przedstawiającego 90 lat sukcesów polskiej siatkówki. Wszystkie osoby oglądające pokaz będą czynnie uczestniczyć w animacji i staną się „częścią gry”. Przed rozpoczęciem pokazu rozdane zostaną interaktywne opaski, które podczas projekcji będą jej nieodłącznym elementem! Udział w projekcji jest wyjątkowy nie tylko ze względu na czynne tworzenie widowiska przez kibiców.

Dla pierwszych 500 osób, które wezmą udział w mappingu i zaraz po nim udadzą się do kasy, na podstawie vouchera, który dostaną z opaską będą mogli odebrać ze specjalnie przygotowanych kas przy ulicy Piotrkowskiej bilet na mecze siatkarskiej reprezentacji Polski, które odbędą się w dniach 1-3 czerwca w Atlas Arenie.

Zachęcamy do przybycia i stworzenia razem z nami tego historycznego widowiska. Dla wszystkich pozostałych osób tylko w czasie wydarzenia, w godzinach 20:00-23:00 we wspomnianych kasach będzie można nabyć bilety na mecz z 15% rabatem. Oficjalne rozpoczęcie mappingu przewidziane jest na godzinę 21:30. Na ul. Piotrkowską 76 zapraszamy już jednak od 20:00. Na kibiców czeka wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

„Be part of the game - bądź częścią gry” – w Łodzi Przyjdź i wygraj zaproszenie na Siatkarską Ligę Narodów!

 

„Be part of the game - bądź częścią gry” – w Łodzi Przyjdź i wygraj zaproszenie na Siatkarską Ligę Narodów!