SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jarosław Marendziak – Oficer Prasowy LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 w Szczecinie, 4 sierpnia 2017

Wielkie żaglowce wspólnie z siatkówką - LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 w Szczecinie

W sobotę 5 sierpnia w Szczecinie rozpocznie się finał Zlotu Wielkich Żaglowców – The Tall Ships Races 2017. To ogromne trzydniowe przedsięwzięcie przyciąga nad brzeg Odry miliony widzów. Tak było w trakcie dwóch poprzednich edycji wydarzenia przy nabrzeżach Szczecina. Warto pamiętać, że finał to nie tylko wydarzenie żeglarskie. Jest on wypełniony dodatkowymi atrakcjami: całodziennymi koncertami różnych odmian muzyki, paradami załóg jednostek biorących udział w regatach, pokazami pirotechnicznymi, konkursami sprawnościowymi żeglarzy, wyścigami drezyn oraz festiwalami: Rzeżb w Piasku, Orkiestr Dętych, Family Travel, Smaków i Filmów Żeglarskich. W tym roku każdy z dni finału wieńczyć będą koncerty wyjątkowych artystów – przed wielotysięczną widownią w sobotę zaśpiewa Andra Boccelii, w niedzielę The Voice of Poland, a w poniedziałek Kayah i C-Bool.

Tym razem jednak na wszystkich turystów i mieszkańców Szczecina czekać będzie dodatkowo jeszcze jedna atrakcja. Otóż w trakcie całego finału The Tall Ships Races  Polski Związek Piłki Siatkowej wraz z władzami Miasta - Gospodarza LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 przygotował specjalne strefy siatkarskie. W części wystawienniczej finału regat zaprezentowany zostanie puchar – główne trofeum zbliżających się mistrzoastw Europy. To właśnie tam rozdawane będą gadżety związane z mistrzostwami pod czujnym okiem maskotki Szczecina – Miasta - Gospodarza LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.  Dla bardziej „zawziętych” siatkarzy przygotowana została specjalna strefa sportowa. W niej każdego dnia finału regat obok miniturniejów siatkarskich w godzinach od 12:00 do 14:00 byli reprezentanci Polski przeprowadzać będą treningi dla dzieci, zajęcia dla turystów i każdego chętnego, który chciałby spróbować swoich sił w tej najpiękniejszej drużynowej dyscyplinie sportu.

Zapraszamy więc do Szczecina 5-7.08.2017, gdzie po raz pierwszy w takiej skali wielkie żagle i wielka morska przygoda połączą się z wielkim siatkarskim wydarzeniem. Strefa Sportu znajdować się będzie na Wyspie Grodzkiej – naprzeciwko Wałów Chrobrego (wejście mostem przy marinie) natomiast Puchar prezentowany będzie przy ul. Admiralskiej i Jana z Kolna. Zapraszamy!

Bilety na LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/