SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Informacja prasowa, 23 czerwca 2017

W sobotę i niedzielę III edycja Volley Actors Cup

W dniach 24 - 25 czerwca na plaży przy stawie naturalnym w Termach Warmińskich odbędzie się impreza podczas której znani aktorzy i aktorki zaprezentują swoje umiejętności siatkarskie.

W trzeciej już edycji Volley Actors Cup wezmą udział między innymi: Cezary Pazura, Bartek Obuchowicz, Michał Malinowski, Tomasz Mandes, Robert Wabich, Agnieszka Wielgosz, Katarzyna Chorzępa, Anna Samusionek, Ula Dębska, Dawid Czupryński, Julian Mere, Magda Łoś i inni. Pierwsze mecze zaplanowano na sobotę, 24 czerwca na godz. 10:00.
 
Program:
Sobota (24.06)
10:00 – 16:00 rozgrywki
Niedziela (25.06)
Godz. 10:00 – 12:00 mecze finałowe, wręczenie medali

Aktorom kibicować będzie mógł każdy - wstęp na Volley Actors Cup jest bezpłatny! W sobotę 24.06 aktorów spotkać będzie można również w Termach Warmińskich podczas wieczoru muzycznego. Oprócz meczów w sobotę i niedzielę zaplanowane zostały liczne atrakcje - w tym animacje i konkursy dla dzieci. Do dyspozycji będą również punkty gastronomiczne.

Volley Actors Cup to impreza cykliczna, do tej pory organizowana w Ostródzie, w Hotelu Willa Port, w tym roku, dla urozmaicenia zostało zmienione miejsce na Termy Warmińskie.  Są to jedyne termy na północy kraju, dzięki temu otoczenie imprezy będzie wyjątkowe również pod względem wizualnym. Artyści, co roku zaciekle walczą o miejsce na podium i zdobycie ręcznie wykonywanych medali przez uhonorowanego artystę, rzeźbiarza Pawła Łęskiego. Honorowy Patronat na mistrzostwami aktorów w siatkówce plażowej objął jak zawsze PZPS.

W ubiegłym roku zwycięzcami okazali się Tomasz Mandes i Łukasz Talik, a nagrodę fair play otrzymała Agnieszka Wielgosz. W poprzednim roku tę nagrodę zdobył Cezary Pazura, który mimo poważnej kontuzji dotrwał prawie do finału, grając w parze z Julianem Mere. Kilka zdjęć z poprzedniej edycji w galerii: